Триовіт Кардіо інструкція по застосуванню

Триовіт Кардіо фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Триовіт Кардіо таблетки, в/плів. обол., №30 (15х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9430/01/01 від 25.02.2009. Наказ № 120 від 25.02.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить 0,5 мг фолієвої кислоти, 15 мг піридоксину гідрохлориду (вітаміну B6) та 0,015 мг ціанокобаламіну (вітаміну B12);допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; целюлоза порошкоподібна; целюлоза мікрокристалічна; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; гіпромелоза; титану діоксид (E 171); барвник хіноліновий жовтий (E 104); барвник червоний АС (E 129); тальк; макрогол 6000; маніт (Е 421).

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активних інгредієнтів чи до будь-яких інших інгредієнтів препарату.Мегалобластна анемія, спричинена тільки дефіцитом вітаміну B12, наприклад, при дефіциті шлункового мукопротеїду (у вегетаріанців та людей літнього віку).Мегалобластна анемія, спричинена тільки дефіцитом фолієвої кислоти.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

При появі алергічних реакцій прийом препарату слід відмінити.Перед сумісним прийомом іншого вітаміну чи мінерально-вітамінного комплексу, пацієнтам слід проконсультуватись з лікарем.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Інформація про безпеку прийому препарату під час вагітності та в період годування груддю обмежена. Тому цей препарат не рекомендується приймати протягом вагітності та у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Відсутні дані щодо впливу препарату Тріовіт кардіо на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Діти:

Таблетки Тріовіт кардіо не призначені для застосування дітям.Спосіб застосування та дози.Рекомендована добова доза для дорослих – 1 таблетка 1-2 рази на добу.Лікування повинно тривати від 1 до 3 місяців; курс лікування рекомендовано повторювати двічі або тричі на рік.Таблетки слід ковтати цілими, запиваючи водою, після прийому їжі.Передозування.Відсутня інформація про випадки інтоксикації. Лікування передозування, за необхідності, буде включати в себе підтримуючу терапію, яка полягає в усуненні симптомів, що трапилися в результаті передозування. При тривалому прийманні вітаміну B6 в дозах вище 1 г на день можуть виникнути симптоми ураження периферичної нервової системи, порушення з боку шлунково-кишкового тракту та шкірні реакції. Немає антидоту для попередження або лікування сенсорної невропатії, спричиненої високими дозами вітаміну B6. Ретельне неврологічне спостереження та подальше медичне спостереження показане для пацієнтів з симптомами ураження нервової системи.Дуже великі дози фолієвої кислоти (15 мг на день) можуть спричинити порушення з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, метеоризм, абдомінальне здуття, гіркий присмак у роті). Побічні ефекти.Побічні ефекти, які можуть траплятися протягом застосування Триовіту кардіо, класифіковані в наступні групи згідно з їх частотою:дуже часто (≥1/10),часто (≥1/100 to <1/10),нечасто (≥1/1,000 to <1/100),рідко (≥1/10,000 to <1/1,000),дуже рідко (<1/10,000), не визначені (не можуть бути оцінені з наявних даних).Для кожної групи побічні ефекти представлені в згідно зменшення серьйозності. Системи організму за системою MedDRA Побічний ефект Частота Кислота фолієва Вітамін B6 Вітамін B12 З боку шлунково-кишкового тракту Нудота Діарея - - Дуже рідко - - Дуже рідко З боку шкіри та підшкірної тканини Вугри Схожі на екзему висипи на шкірі - - - - Дуже рідко Дуже рідко З боку імунної системи Алергічна кропив’янка Анафілактична реакція Дуже рідко Дуже рідко - - Рідко Рідко При появі тяжких побічних ефектів лікування слід припинити.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Сумісний прийом вітаміну B6 та леводопи може знизити ефективність леводопи. Деякі лікарські препарати, такі як ізоніазид, пеніциламін, циклосерин, збільшують потребу у вітаміні B6.Протиепілептичні засоби, оральні контрацептиви, туберкулостатичні засоби та антагоністи фолієвої кислоти (аміноптерин, триметоприм, піриметамін та триамтерен) можуть зменшити всмоктування фолієвої кислоти.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 оС у захищеному від світла та вологи місці.Зберігати в недоступному для дітей місці. Упаковка.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняТріовіт кардіо не є препаратом для балансування та урізноманітнювання харчового раціону.Таблетки Тріовіт кардіо можна приймати пацієнтам, хворим на цукровий діабет, оскільки препарат не містить сахарози.Спеціальна інформація про деякі інгредієнти.Препарат містить лактозу. Препарат не слід приймати пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази Лаппа або глюкозо-галактозною недостатністю.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ B03BA51:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Триовіт Кардіо
Виробник:КРКА, д.д., Ново место, Словенія
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9430/01/01 від 25.02.2009. Наказ № 120 від 25.02.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить 0,5 мг фолієвої кислоти, 15 мг піридоксину гідрохлориду (вітаміну B6) та 0,015 мг ціанокобаламіну (вітаміну B12);допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; целюлоза порошкоподібна; целюлоза мікрокристалічна; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; гіпромелоза; титану діоксид (E 171); барвник хіноліновий жовтий (E 104); барвник червоний АС (E 129); тальк; макрогол 6000; маніт (Е 421).

Фармакотерапевтична група:Полівітамінні препарати
Код АТС:B03BA51 - Ціанокобаламін, комбінації
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вчені розкрили секрет довголіття японських мудреців
Філософія ікіґай, яка прийшла з Японії, наголошує ...
Реклама