Тривіт+Se-Кв (Combined drugs) інструкція із застосування

Тривита+Se-Кв фото, інструкція
Дозування:
Тривіт+Se-Кв капсули №30 (10х3)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: АТ "Київський вітамінний завод"

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула міститьвітаміну Е 40 мг;(у вигляді dl-a-токоферолу ацетату) каротину 10 мг;(бета-каротину 10 % CWS) вітаміну С (кислоти аскорбінової) 100 мг;селену 0,0228 мг;(у вигляді натрію селеніту) допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

капсули тверді желатинові із кришечкою оранжевого кольору і корпусом сірого кольору. Вміст капсул – суміш гранул світло-коричневого і червоно-коричневого кольорів;

Виробник:

АТ "Київський вітамінний завод"

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Вітамінний препарат із мікроелементом селеном. Вітаміни С, Е та b-каротин, який в організмі під впливом ферменту каротинази перетворюється у вітамін А, виділяють у групу функціонально пов'язаних вітамінів-антиоксидантів, які попереджують процес ушкодження клітинних мембран вільними радикалами. Як природні антиоксиданти ці вітаміни попереджують накопичення ліпоперекисів при патологічних станах, пов'язаних з підвищеною пероксидацією. Селен входить до складу активного центру глютатіонпероксидази, що є одним із компонентів системи природного захисту клітини від дії вільних радикалів. Поєднання антиоксидантів у препараті спричиняє взаємне посилення та доповнення ефектів, сприяє підвищенню загальної резистентності організму, зниженню ймовірності розвитку онкологічних, серцево-судинних захворювань і катаракти. Фармакокінетика. Препарат добре всмоктується у травному тракті, його продукти обміну виводяться в основному з жовчю і сечею.

Показання до застосування:

Лікування дефіциту вітамінів С, Е і b-каротину (провітаміну А), мікроелемента селену; комплексне лікування променевих уражень; стресові стани, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, атеросклероз; при різноманітних дерматозах, опіках.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітям у такій лікарській формі препарат не призначають.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат не рекомендують призначати вагітним і жінкам у період годування груддю через відсутність клінічного досвіду його застосування для такої категорії пацієнтів.У період прийому препарату не слід застосовувати інші лікарські засоби, що містять селен, вітаміни С, Е і b-каротин і його синтетичні аналоги, через небезпеку передозування.При тривалому прийомі Тривіту+Se-КВ® b-каротин, що входить до його складу, може спричинити забарвлення сечі у жовтогарячий колір, ці явища безпечні і не є клінічно значимими, не вимагають відміни препарату і самостійно минають після припинення лікування.Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікарю!Вітамін С, що входить до складу препарату, зменшує токсичність сульфаніламідних препаратів, знижує дію гепарину і непрямих протизгортальних препаратів, сприяє засвоєнню заліза, підвищує всмоктування пеніциліну, посилює побічну дію саліцилатів (виникнення кристалурії); приймання пероральних контрацептивів знижує рівень вітаміну С в організмі.Вітамін Е не можна застосовувати разом із препаратами заліза, срібла, лужнореагуючими засобами, щоб уникнути утворення неактивних форм токоферолу; він посилює дію стероїдних і нестероїдних протизапальних препаратів та протизгортальних препаратів непрямої дії, знижує токсичну дію серцевих глікозидів.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Препарат приймають дорослі внутрішньо, після їжі, запиваючи достатньою кількістю води, по 1–2 капсули на добу. Курс лікування становить 30–40 днів. Через 3–6 місяців курс лікування можна повторити.

Передозування:

Симптоми: можуть виникнути нудота та блювання, біль в епігастральній ділянці.Лікування: промивання шлунка, симптоматичне лікування.

Побічні дії:

Можливі: алергічні реакції – шкірний висип.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 8 °С до 15 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 3 блістери в пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Капсули. 

Адреса

04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38. Web-сайт: www.vitamin.com.ua.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.