Троксерутин Адіфарм (Troxerutin) інструкція із застосування

Троксерутин Адифарм фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Троксерутин Адіфарм капсули тв. по 300 мг №50 (10х5)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Адіфарм ЕАТ, Болгарія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Троксерутин.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: троксерутин; 1 капсула містить троксерутину 300 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат;склад твердої желатинової оболонки: титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), желатин.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Адіфарм ЕАТ, Болгарія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Троксерутин.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування таких захворювань: поверхневий тромбофлебіт, флебіт і післяфлебітні стани; хронічна венозна недостатність; гемороїдальна хвороба; ретинопатія; набряки і біль при травмах і варикозних венах; варикозний дерматит; комбіноване лікування контузій, розтягнень, вивихів, симптомів м’язових крампів (судомне посмикування литкових м’язів).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до троксерутину або до будь-якої допоміжної речовини препарату, І триместр вагітності.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Препарат містить лактозу, тому його не застосовують хворим на лактозну недостатність, галактоземію або глюкозо-галактозний синдром мальабсорбції.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає даних щодо впливу препарату на вагітних і жінок, які годують груддю, тому у І триместр препарат не застосовують, у ІІ та ІІІ триместрах препарат застосовують з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Не застосовують.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують внутрішньо дорослим, під час прийому їжі. Звичайна доза – по 2 капсули на добу. Підтримуюче лікування – по 1 капсулі на день протягом 3-4 тижнів. Ефективність лікування залежить від регулярності прийому, правильного застосування і тривалості терапії. Дозування та тривалість прийому лікарського засобу визначається лікарем індивідуально залежно від тяжкості та перебігу захворювання.

Передозування:

При передозуванні (симптоми: нудота, діарея, диспепсія, шкірні алергічні реакції, головний біль, порушення сну) або при появі серйозних небажаних реакцій лікування троксерутином припиняють і призначають симптоматичні засоби. За показаннями застосовують препарати, які здатні спровокувати блювання. За необхідності можна призначити перитонеальний діаліз.

Побічні дії:

Побічні ефекти за частотою виникнення розподілені таким чином: дуже поширені (≥ 10 %), поширені (≥1% и <10 %), непоширені (≥0,1 % и <1%), рідко поширені (≥0,01% и <0,1 %) і дуже рідко поширені (<0,01 %).Алергічні реакції: непоширені – висип на шкірі.З боку травної системи: непоширені – нудота, блювання, метеоризм, діарея, слабо виражені диспепсичні явища.Інші: рідко поширені – головний біль, приплив крові до обличчя.Побічні ефекти швидко зникають після припинення застосування препарату.

Лікарська взаємодія:

Дані відносно лікарських взаємодій не встановлені.Якщо Ви застосовуєте будь-які інші лікарські препарати, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем щодо можливості їх комбінування.

Термін придатності:

4 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері з ПВХ/алюмінієвої фольги, п’ять блістерів (№10 х 5) у картоній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Перед початком лікування повідомте лікаря, якщо Ви маєте які-небудь супутні захворювання.Препарат з обережністю призначають пацієнтам із тяжкими захворюваннями печінки та жовчного міхура.Троксерутин застосовують під час їжі, зважаючи на те, що він подразнює слизову оболонку шлунка.Через наявність барвника у складі препарату лікування може спричинити алергічний тип реакції, у тому числі астму. Ризик алергії вищий у пацієнтів із підвищеною чутливістю до ацетилсаліцилової кислоти.

Додаткові дані

Дозування:
Троксерутин Адіфарм капсули тв. по 300 мг №50 (10х5)
Реєстрація:
№ UA/12656/01/01 від 25.12.2012. Наказ № 1122 від 25.12.2012
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.