Цинепар Актив (Combined drugs) інструкція із застосування

Цинепар Актив фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Цинепар Актив гель по 20 г у тубах

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

гель

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Маріон Біотек Пвт. Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Селективні імуноcупресанти.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г гелю містить 11,6 мг диклофенаку діетиламіну, що еквівалентно 10 мг диклофенаку натрію, метилсаліцилату 100 мг, ментолу 50 мг, олії насіння льону 30 мг;допоміжні речовини: карбомер, олія рицинова поліетоксильована гідрогенізована, натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), спирт ізопропіловий, пропіленгліколь, етаноламін, спирт бензиловий, вода очищена.

Лікарська форма:

гель

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Маріон Біотек Пвт. Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Селективні імуноcупресанти.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Посттравматичне запалення сухожиль, зв’язок, м’язів і суглобів (розтягнення, перенапруга, забиття); локалізовані форми ревматичних захворювань м’яких тканин (у тому числі тендовагініт, синдром плече-кисть, бурсит, періартрити); остеоартроз периферичних суглобів і суглобів хребта.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до диклофенаку або до інших компонентів препарату, до ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів. Період вагітності або годування груддю, дитячий вік до 15 років.Належні заходи безпеки. При застосуванні слід уникати потрапляння препарату в очі, на слизові оболонки або відкриті рани. Після використання гелю рекомендується вимити руки. При потраплянні препарату на слизові оболонки або в очі необхідно добре промити їх водою.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не застосовують у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Протипоказаний дітям віком до 15 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям старше 15 років: залежно від площі ураженої ділянки 2 - 4 г гелю у вигляді краплі розміром як вишня або лісовий горіх, що достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2, наносять на болісне місце і легко втирають 2-3 рази на день. Може відмічатися незначний охолоджуючий ефект після розтирання гелю на шкірі. Тривалість курсу лікування – 10 -14 діб.

Передозування:

Передозування малоймовірне, оскільки системна абсорбція диклофенаку при місцевому застосуванні дуже незначна. При випадковому прийомі внутрішньо лікування повинно бути таким, як при отруєнні нестероїдними протизапальними засобами. Симптоматичне лікування проводять з появою ознак розвитку ускладнень, таких як підвищений артеріальний тиск, ниркова недостатність, судоми, пригнічення дихання, ускладнення з боку ШКТ. Специфічні міри, такі як застосування діуретиків, діаліз, введення інфузійних розчинів, є малоефективними при виведенні з організму нестероїдних протизапальних засобів через високий рівень зв’язування їх з білками крові.

Побічні дії:

При місцевому застосуванні препарату може з’явитися почервоніння шкіри, відчуття печіння, шкірний свербіж, фотосенсибілізація. Дуже рідко можуть спостерігатися реакції гіперчутливості – висип на шкірі, кропив’янка, ангіоневротичний набряк або папули. Рідко спостерігається бульозний дерматит. У поодиноких випадках спостерігають генералізовані шкірні реакції, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, фотосенсибілізація, бронхоспазм.Ймовірність виникнення системних побічних реакцій після місцевого застосування диклофенаку невелика порівняно з частотою побічних реакцій під час перорального лікування диклофенаком, проте якщо гель наносять на великі ділянки шкіри протягом тривалого часу, не можна виключати можливість виникнення системних побічних реакцій

Лікарська взаємодія:

Слід дотримуватись обережності при одночасному застосуванні гелю з нестероїдними протизапальними препаратами для перорального приймання, оскільки існує ризик взаємного потенціювання токсичних ефектів і зниження ефективності одного з препаратів.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 250С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 г гелю в алюмінієвих тубах у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Застосовувати тільки зовнішньо. Цинепар Актив слід наносити лише на неушкоджені ділянки шкіри. Не слід застосовувати під оклюзивними пов’язками. Засіб не рекомендується застосовувати одочасно з іншими лікарськими формами диклофенаку. При тривалому застосуванні гелю або застосуванні на відносно великі поверхні шкіри можливе виникнення небажаних системних ефектів диклофенаку. Засіб містить пропіленгліколь, що може спричинити у деяких пацієнтів слабке локалізоване подразнення шкіри. Якщо симптоми не зникають протягом двох тижнів чи погіршується стан, слід негайно звернутися до лікаря.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.