Туссин Плюс (Combined drugs) інструкція із застосування

Туссин Плюс фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Туссин Плюс сироп по 118 мл у флак.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

сироп

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Сагмел, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані препарати, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

5 мл сиропу містять гвайфенезину 100 мг, декстрометорфану гідроброміду 10 мг; допоміжні речовини: гліцерин, сироп кукурудзяний, кислота лимонна, ментол, натрію бензоат, вишнева смакова добавка, барвник червоний FD&C № 40, натрію сахаринат, вода.

Лікарська форма:

сироп

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Сагмел, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані препарати, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат. Декстрометорфану гідробромід підвищує кашльовий поріг і пригнічує аферентні імпульси зі слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, знижуючи інтенсивність сухого подразливого кашлю. Декстрометорфан не виявляє аналгезуючої дії, не пригнічує дихальний центр, не спричиняє формування медикаментозної залежності. У терапевтичних дозах не зменшує активності війчастого епітелію дихальних шляхів.Гвайфенезин знижує в'язкість мокротиння і поліпшує його відходження шляхом стимуляції секреції компонентів бронхіального слизу з низькою в'язкістю, деполімеризації кислих мукополісахаридів і підвищення функціональної активності війчастого епітелію дихальних шляхів.Гліцерин і кукурудзяний сироп пом'якшувально діють на слизову оболонку глотки, зменшуючи подразнення в горлі.Після прийому гвайфенезин і декстрометорфан добре всмоктуються зі шлунково-кишкового тракту, швидко метаболізуються і екскретуються нирками у вигляді метаболітів.Фармакокінетика. Після прийому гвайфенезин і декстрометорфан добре всмоктуються зі шлунково-кишкового тракту, швидко метаболізуються і екскретуються нирками у вигляді метаболітів.Показання для застосування.

Показання до застосування:

Протипоказання:

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Вагітність і годування груддю.Дотримуватись обережності при призначенні препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, а також на фоні загострення виразкової хвороби шлунка.Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.Пацієнтам, які застосовують Туссин Плюс, необхідно дотримуватись обережності при керуванні автотранспортними засобами та роботі зі складними механізмами через можливість виникнення сонливості.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Застосовують внутрішньо після їди, за допомогою мірної скляночки або чайної ложки. Разова доза залежно від віку становить: для дітей віком від 2 до 6 років – до позначки 0,5 TSP на мірній скляночці або половину чайної ложки; від 6 до 12 років – до мітки 1 TSP або 1 чайну ложку; старше 12 років і дорослим – до позначки 2 TSP або 2 чайні ложки. Приймають через кожні 4 год.

Передозування:

Можливо посилення проявів описаних побічних дій. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

Можливі нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці, сонливість.

Лікарська взаємодія:

Препарат не варто призначати одночасно з інгібіторами МАО, а також протягом 2 тижнів після припинення їхнього прийому.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для детей, сухому місці при температурі 15 - 30 °С. Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Пластиковий флакон по 118 мл із мірною скляночкою в картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Адреса

FAMAR, S.A.63, Ag. Dimitrou str.174 56 Alimos, Athens, Greece,1580 South Milwaukee Avenue,Suite 415, Libertyville, IL 60048, USA.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.