UA RU

Тутукон (Combined drugs) інструкція із застосування

Тутукон фото, інструкція
Дозування:
Тутукон розчин ор. по 600 мл у флак. з мірн. стак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Мігуель і Гарріга С.А. для "Гранд Медікал Груп АГ", Іспанія/Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані засоби, що застосовуються в урології.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 100 мл розчину містять: 100 мл водного екстракту (2:1), отриманого із суміші лікарських рослин: хвоща польового стебла (Equisetum arvense) 570 мг, торичника червоного рослина (Spergularia rubra) 330 мг, болдо листя (Peumus boldus) 280 мг, опунції (кактус) інжирової квітки (Opuntia ficus-indica) 170 мг, залізниці вузьколистої квітки (Sideritis angustifolia) 170 мг, розмарину аптечного листя (Rosmarinus officinalis) 170 мг, пальчатник (бермудська трава) коріння (Cynodon dactylon) 170 мг, меліси аптечної листя (Meliss Officiflis) 170 мг; екстрагент – вода;допоміжні речовини: натрію бензоат (Е211), калію сорбат, кислота лимонна безводна, вода очищена.

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Мігуель і Гарріга С.А. для "Гранд Медікал Груп АГ", Іспанія/Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані засоби, що застосовуються в урології.

Показання до застосування:

У комплексній терапії: при уролітіазі (урати, оксалати, фосфати, карбонати), циститах, уретритах, спазмах сечовивідних шляхів, синдромі подразненого кишечника; для профілактики уролітіазу після літотрипсії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

При запальних захворюваннях нирок слід обов’язково проконсультуватися з лікарем. З обережністю застосовувати препарат при наявності гастроентериту, при артеріальній гіпертензії, схильності до судом не епілептичного походження.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки безпечність використання хвоща польового під час вагітності остаточно не доведена, використання препарату у вагітних можливе лише у випадках, коли користь від його застосування переважає ризик.

Діти:

Дітям віком до 5 років препарат не застосовують.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують внутрішньо 3 рази на добу за 30 хв. до вживання їжі.Дорослі і діти старше 12 років – по 45 мл 3 рази на добу;Діти віком 7 – 12 років - по 15 мл 3 рази на добу;Діти віком 5 – 7 років - по 5 – 10 мл 3 рази на добу;Вагітність та годування груддю – по 20 мл 3 рази на добу.Дози і термін лікування встановлює лікар індивідуально для кожного пацієнта.Курс лікування зазвичай становить – 2 - 4 тижні.Якщо після 6 днів лікування стан не покращиться, слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря. Не рекомендується приймати препарат протягом тривалого часу. У разі пропуску прийому наступної дози не слід приймати подвійну дозу препарату.

Передозування:

При застосуванні рекомендованих доз передозування не спостерігалося. При випадковому передозуванні слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

Реакції підвищеної чутливості: алергічні реакції (гіперемія, свербіж, висипання, набряк шкіри).У разі появи будь-яких небажаних реакцій необхідно припинити лікування та звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Невідома.Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати і оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 300 мл або 600 мл розчину у флаконах разом із пластиковим мірним стаканчиком.Категорія відпуску. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Назва і місцезнаходження заявника

Гранд Медикал Групп АГ,Корнмаркт 10, СН-6004, Люцерн, Швейцарія.

Здатність впливати на швидкість реакції при керування автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.