UA RU

Туя Комп Мідний Вершник (Combined drugs) інструкція із застосування

Туя Комп Медный Всадник фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Туя Комп Мідний Вершник краплі гомеоп. по 25 мл у флак.-крап.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Таліон-А, ТОВ, м.Москва, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Гомеопатичний препарат.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

100 г препарату містять туї західної D6 – 0,3 мг, золота металічного D12 – 1х10, меркуріусу солюбілісу за Ганеманом D12 – 1х10 (за гомеопатичною фармакопеєю Німеччини);допоміжні речовини: спирт етиловий.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора рідина від безбарвного до світло жовтого кольору із слабким спиртовим запахом;

Виробник:

Таліон-А, ТОВ, м.Москва, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. До складу препарату входять три відомі гомеопатичні монопрепарати. У гомеопатії Thuja occidentalis традиційно застосовується при простатиті, збільшенні передміхурової залози у хворих літнього віку та після неспецифічних або специфічних захворювань сечостатевої системи у чоловіків. Aurum metallicum застосовують при гіперемії та запальному ущільненні різних органів. Mercurius solubilis Hahnemanni виявляє вибіркову дію на слизові оболонки і тканини залоз та застосовується при запальних та гнійних процесах у цих тканинах.Препарат має простатотропні властивості, обумовлені помірною андрогенною активністю, протизапальними та аналгезивними властивостями, а також здатністю покращувати мікроциркуляцію тканин передміхурової залози.Фармакокінетика. Препарат швидко та майже повністю всмоктується після перорального застосування. Дія препарату є сукупною дією його компонентів. Проведення кінетичних спостережень не можливе, оскільки усі разом компоненти не можуть бути відстежені за допомогою маркерів або біодосліджень. З цієї ж причини неможливо виявити і метаболіти препарату.Не утворює токсичних метаболітів. Не депонується у тканинах організму.

Показання до застосування:

Хронічний простатит, доброякісна гіперплазія передміхурової залози у поєднанні з простатитом.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Ефективність та безпечність застосування препарату для дітей не досліджені. Із застосуванням препарату добре поєднуються нехімічні види лікування передміхурової залози (фізіотерапія, акупунктура, рослинні препарати).

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дозу встановлюють індивідуально. Препарат застосовується за 30 хвилин до або через одну годину після їжі по 10 крапель, розведених в 1/2 склянки води, 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування становить 8 тижнів. Після зникнення симптомів захворювання важливо закріпити терапевтичний ефект 3-4-місячним прийомом препарату, незважаючи на відсутність симптоматики.

Передозування:

Симптоми: нудота, блювання.Лікування: у разі передозування необхідно негайно промити шлунок. У подальшому проводять симптоматичну терапію. При тяжкому отруєнні хворого слід госпіталізувати. Специфічного антидоту не існує.

Побічні дії:

На початку лікування можливе тимчасове посилення симптомів захворювання. У разі погіршення стану слід обов’язково зробити перерву у застосуванні препарату на 7-10 діб.

Лікарська взаємодія:

Значущих явищ несумісності з лікарськими препаратами інших груп не виявлено.Будь-які способи лікування інших захворювань припустимі у повному обсязі.

Термін придатності:

Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ˚С.Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Флакони-крапельниці по 25 мл у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Краплі гомеопатичні.

Адреса

Росія, м. Москва, Відкрите шосе, 12.Тел/факс (495) 963-47-82

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.