Урофрін інструкція по застосуванню

Урофрін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Урофрін капсули по 0,4 мг №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6619/01/01 від 26.06.2007. Наказ № 356 від 26.06.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 капсула містить 0,4 мг тамсулозину гідрохлориду;допоміжні речовини: крохмально-лактозні гранули, гідроксипропілметилцелюлоза Е5, лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кальцію фосфат, тальк очищений, титану діоксид.

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули з прозорим зеленуватим корпусом та блакитною кришечкою. Вміст капсул – білі або майже білі пелети;

Виробник:

Амеда Фарма Пвт. Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Альфа-адреноблокатори

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Тамсулозин – вибірковий та конкурентний блокатор постсинаптичних α1А- адренорецепторів, які знаходяться у гладких м’язах передміхурової залози, шийці сечового міхура та передміхуровій частині уретри, знижує їх тонус та поліпшує відтік сечі. Одночасно зменшує вираженість симптомів обструкції, які обумовлені доброякісною гіпертрофією передміхурової залози. Терапевтичний ефект може проявитися після прийому першої дози препарату. Вибірковість дії тамсулозину у відношенні α1А- адренорецепторів у 20 разів перевищує таку у відношенні α1А- адренорецепторів, які знаходяться у гладких м’язах судин. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо тамсулозин швидко та практично повністю абсорбується в травному тракті. Біодоступність препарату – приблизно 100%. Після одноразового прийому внутрішньо у дозі 400 мкг максимальна концентрація препарату у плазмі крові досягається через 6 год. В стані рівноважної концентрації (через 5 днів після початку курсу лікування) значення максимальної концентрації активної речовини у плазмі крові на 60-70% вищі, ніж після одноразового прийому препарату. З білками плазми крові зв’язується 99% препарату. Об’єм розподілення незначний та становить 0,2 л/кг. Метаболізується в печінці з утворенням фармакологічно активних матаболітів, які високоселективні до α1А- адренорецепторів. Більша частина препарату знаходиться у крові у незмінному стані. Виводиться нирками (9%) у незмінному стані. Період напіввиведення при одноразовому прийомі становить 10 год., кінцевий час напіввиведення – 22 год.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату.

Особливості застосування:

З обережністю слід застосовувати хворим зі схильністю до ортостатичної гіпотензії, при появі перших ознак якої (загальна слабкість, запаморочення) хворого слід покласти в ліжко. З обережністю слід призначати пацієнтам з вираженим порушенням функції печінки. Хворим з порушенням функції нирок дозу не змінюють. Перед початком лікування слід виключити злоякісні новоутворення передміхурової залози.З обережністю застосовувати під час керування транспортними засобами та роботі, яка потребує концентрації уваги. Препарат не призначений для застосування у дітей та жінок.

Спосіб застосування та дози:

По 1 капсулі один раз на добу, запиваючи великою кількістю рідини. Бажано вранці після сніданку. Тривалість лікування визначається індивідуально.Побічна  дія. Головний біль, запаморочення, слабкість, сонливість, блювання, безсоння; рідко - ретроградна еякуляція, ортостатична гіпотензія, зниження лібідо, біль у спині, грудях, безсоння, астенія.

Передозування:

Можливий розвиток гострої артеріальної гіпотензії. Симптоматичне лікування. Слід промити шлунок, призначити активоване вугілля. Гемодіаліз неефективний.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні Урофріну з циметидином спостерігається підвищення концентрації тамсулозину у плазмі крові, а з фуросемідом – зниження, однак це не потребує зміни дози Урофріну. Диклофенак та варфарин можуть збільшити швидкість елімінації Урофріну.Одночасне застосування Урофріну з іншими блокаторами α1А- адренорецепторів може призвести до вираженого підсилення гіпотензивного ефекту.

Термін придатності:

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі 8 – 25°С.Термін придатності –3 роки.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері. По 1 або 3 блістери в пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: tamsulosine; (-)-(R)-5-[2-[[2-(О-етоксифеноксі)етил]аміно]пропіл]-2-метоксибензолсульфонамід;Форма випускуКапсули.Адреса502, Шріджі Чамберс, Ние Карго Моторс, Оф. Сі. Г. Роуд, Наврангпура, Амедабад-9, Гуджарат, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Урофрін
Виробник:Амеда Фарма Пвт. Лтд., Індія
Форма випуску: По 10 капсул у блістері. По 1 або 3 блістери в пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6619/01/01 від 26.06.2007. Наказ № 356 від 26.06.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Tamsulosin
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 капсула містить 0,4 мг тамсулозину гідрохлориду;допоміжні речовини: крохмально-лактозні гранули, гідроксипропілметилцелюлоза Е5, лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кальцію фосфат, тальк очищений, титану діоксид.

Фармакотерапевтична група:Альфа-адреноблокатори
Код АТС:G04CA02 - Тамсулозин
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
Які препарати не можна приймати разом із вітаміном С
Вітамін C, або аскорбінова кислота, є ключовим еле...
Конвалія може зменшити головний біль і напад ревматизму: експерти
Державне управління лісами Польщі радить остерігат...
Реклама