В-Мокс інструкція по застосуванню

В-Мокс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
В-Мокс капсули по 500 мг №20 (10х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/1545/01/02 від 02.06.2009. Наказ № 379 від 02.06.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 капсула містить амоксициліну тригідрату (у перерахунку на амоксицилін) 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, тальк.

Основні фізико-хімічні властивості:

жовті капсули з ковпачком сірого кольору з напівсферичними кінцями. Вміст капсул – порошок білого або білого з жовтуватим відтінком кольору.

Виробник:

Вайшалі Фармасютікалз, Індія

Фармакотерапевтична група:

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Бета-лактамні антибіотики. Пеніциліни.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Амоксицилін чинить бактерицидну дію, стійкий у кислому середовищі. Діє на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми: стафілококи, які не продукують пеніциліназу, стрептококи, ентерококи і лістерії; Haemophilus influenzae, Escherichia coli, Proteus mirabilis, Salmonella spp., Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Shigella spp., Klebsiella spp. Фармакокінетика. Після перорального застосування амоксицилін всмоктується швидко та практично повністю зі шлунково-кишкового тракту (93%). Максимальна концентрація в плазмі крові спостерігається через 1 - 2 годин. Прийом їжі не впливає на абсорбцію. З білками плазми препарат зв’язується на 20%. Період напіввиведення препарату у пацієнтів з нормальною функцією нирок становить 1,2 годин. До 60% прийнятої дози препарату виділяється із сечею протягом 8 годин (переважно в незміненому вигляді), деяка частина виділяється через шлунково-кишковий тракт і легені. При порушенні функції нирок знижується нирковий і позанирковий кліренс, що призводить до підвищення концентрації препарату в плазмі.

Показання до застосування:

Інфекційні захворювання, спричинені чутливими до препарату збудниками:ЛОР-органів (ангіна, бактеріальний фарингіт, гострий отит, синусит); дихальних шляхів (гострий та хронічний бронхіт, пневмонія);гострі і хронічні інфекційні захворювання сечовивідних шляхів (цистит, уретрит, пієлонефрит, простатит, вагініт); інфекції шкіри та м’яких тканин; інфекції кісток і суглобів (остеомієліт, септичний артрит);інфекції жовчовивідних шляхів і шлунково-кишкового тракту; гостра неускладнена гонорея. Лікування хронічного гастриту, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, асоційованих з Helicobacter pylori (у складі комбінованої терапії).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату або до його компонентів. Алергічна реакція на антибіотики цефалоспоринового та пеніцилінового ряду (перехресна алергія). Тяжка печінкова недостатність, інфекційні захворювання, спричинені нечутливими до препарату мікроорганізмами, особливо псевдомонадами та стафілококами. Бронхіальна астма, вторинні інфекції при інфекційному мононуклеозі, лімфолейкозі. Дитячий вік до 10 років (у даній лікарській формі).

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат слід з обережністю застосовувати хворим на виражену ниркову недостатність, таким пацієнтам знижують разову дозу або збільшують інтервал між прийомом препарату до 12 годин. Слід дотримуватися обережності при прийомі препарату особам, схильним до алергічних реакцій.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У період вагітності та годування груддю застосування можливо тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода або дитини, та здійснюється під контролем лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Протипоказане застосування дітям віком до 10 років.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують дорослим і дітям старше 10 років. Приймають внутрішньо.Дози призначають індивідуально, залежно від тяжкості захворювання та чутливості збудника інфекції. Дорослим і дітям старше 10 років (з масою тіла більше 40 кг), зазвичай, призначають по 500 мг амоксициліну 3 рази на добу. При тяжких інфекціях дозу можна збільшити вдвічі, тобто по 1 г на добу в 3 - 4 прийоми. Максимальна добова доза – 6 г.За необхідності призначення амоксициліну дітям молодше 10 років віддають перевагу препарату у формі суспензії. Термін лікування у випадку інфекцій легкого та середнього ступеня 7 днів. Лікування антибіотиком продовжують протягом 48 - 72 годин після зникнення ознак захворювання. При інфекціях, спричинених бета-гемолітичним стрептококом, амоксицилін приймають не менше 10 днів. При гострій неускладненій гонореї призначають одноразово 3 г амоксициліну (бажано одночасно призначити 1 г пробенециду). При комплексному лікуванні хронічного гастриту, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, асоційованих з Helicobacter pylori, призначають по 1 г амоксициліну, по 500 мг кларитроміцина і по 20 мг омепразола 2 рази на день (рано і ввечері). Термін лікування становить 7 днів.Хворим з порушенням функції нирок призначають звичайні дози, кратність прийомів залежить від кліренсу креатиніну:кліренс креатиніну 10 - 30 мл/хв - кожні 12 годин;кліренс креатиніну 5 - < 10 мл/хв - кожні 24 - 36 годин;кліренс креатиніну < 5 мл/хв - кожні 48 годин.

Передозування:

При передозуванні специфічних симптомів не відмічено, можливо посилення побічної дії. У разі перевищення рекомендованих доз препарату, рекомендовано промивання шлунка, призначення активованого вугілля. Терапія - симптоматична, вилучення із крові можливо за допомогою гемодіалізу.

Побічні дії:

З боку шкіри та її похідних: екзантема, свербіж, кропив’янка, риніт, кон’юнктивіт, набряк Квінке; рідко - мультиформна еритема, макулопапульозні висипання, синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла, васкуліт, біль у суглобах, гарячка; у поодиноких випадках - токсичний епідермальний некроліз, анафілактичний шок, уртикарії. Майже у 70% хворих на інфекційний мононуклеоз здебільшого на 5-й день лікування виникає морбіліформний або рубеоліформний висип, не пов’язаний з алергічними реакціями.З боку травної системи: нудота, блювання, діарея (секреторна, можливо з кров’ю), втрата апетиту, диспепсія, порушення смаку; рідко – біль у животі, псевдомембранозний коліт, запалення та/або поява білих плям у роті або язиці; дуже рідко – забарвлення язика в чорний колір.З боку нервової системи: гіперкінезія, зміна поведінки, запаморочення, судоми (особливо у осіб з порушеннями функції нирок або використанням високих доз препарату), безсоння, головний біль, відчуття тривоги, депресія.З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія, еозинофілія, агранулоцитоз.З боку сечостатевої системи: рідко - інтерстиціальний нефрит.Розлади гепатобіліарної системи: помірно виражене і перехідне підвищення активності печінкових трансаміназ, рідко - можливий розвиток гепатиту та холестатичної жовтяниці.Дуже рідко можливий розвиток суперінфекції (у пацієнтів з хронічними захворюваннями і зниженою резистентністю організму).

Лікарська взаємодія:

Одночасне застосування амоксициліну та алопуринолу збільшує ймовірність появи висипу на шкірі. Одночасний прийом з антацидами зменшує абсорбцію амоксициліну. Одночасне застосування з пробенецидом сповільнює виведення препарату з організму. Не призначають з антибіотиками бактеріостатичної дії (з тетрацикліном, хлорамфеніколом та ін.). Зменшує ефективність пероральних контрацептивів при одночасному застосуванні.Одночасне застосування амоксициліну та дигоксину обумовлює підвищення рівня дигоксину в плазмі крові.При одночасному застосуванні з антикоагулянтами необхідний лікарський контроль хворого, оскільки при цьому збільшується протромбіновий час.Пробенецид, фенілбутазон, оксифенбутазон, меншою мірою – ацетилсаліцилова кислота та сульфінпіразон пригнічують канальцеву секрецію препаратів пеніцилінового ряду, що призводить до збільшення періоду напіввиведення та збільшення концентрації амоксициліну в плазмі крові. Амоксицилін не діє тільки на мікроорганізми, що розмножуються. Через це його не призначають разом з протимікробними препаратами, які діють бактеріостатично.За наявності позитивних тестів на чутливість збудника хвороби амоксицилін можна застосовувати в комбінації з іншими бактерицидними антибіотиками (з цефалоспоринами, аміноглікозидами).

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

Капсули №10 у блістері. По 1, 2 блістери у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Місцезнаходження7-й км, Джансатх Роад, Музаффар Нагар, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ J01CA04:

Тип данихТип данных
Торгівельне найменування:В-Мокс інструкція по застосуванню
Виробник:Вайшалі Фармасютікалз, Індія
Форма випуску: Капсули №10 у блістері. По 1, 2 блістери у картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/1545/01/02 від 02.06.2009. Наказ № 379 від 02.06.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Amoxicillin
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 капсула містить амоксициліну тригідрату (у перерахунку на амоксицилін) 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, тальк.

Фармакотерапевтична група:Антибактеріальні засоби для системного застосування. Бета-лактамні антибіотики. Пеніциліни.
Код АТХ:J - Протимікробні засоби для системного застосування
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама