Валдисперт (Valerianae radix) інструкція із застосування

Валдисперт фото, інструкція
Дозування:
Валдисперт таблетки, в/о, по 125 мг №100 (25х4)
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Вемедіа Мануфактуринг Б.В., Нідерланди

Фармакотерапевтична група:

Седативні засоби

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить 125 мг екстракту (3-6:1) кореня валеріани сухого, спиртового 70 % об/об);допоміжні речовини: декстрин, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, макрогол 4000, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, шелак, гіпромелоза, тальк, магнію оксид легкий, акація, сахароза, повідон К 25, макрогол 6000, титану діоксид (Е 171), натрію кармелоза, віск білий, віск карнаубський.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Вемедіа Мануфактуринг Б.В., Нідерланди

Фармакотерапевтична група:

Седативні засоби

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Лікування тимчасового легкого нервового напруження і періодичного утрудненого засинання.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до валеріани або до інших складових частин препарату. Депресія та інші захворювання, що супроводжуються пригніченням центральної нервової системи.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Пацієнтам, які мали тяжке порушення функції печінки чи перенесли тяжке захворювання печінки в минулому, при прийомі препарату Валдисперт слід бути обережними.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Через відсутність даних про ефекти препарату Валдисперт у період вагітності і годування груддю прийом препарату у цей період не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Валдисперт не можна приймати безпосередньо (за 2 години і менше) перед керуванням автомобілем або роботою з іншими небезпечними механізмами.

Діти:

Приймаючи до уваги обмежений клінічний досвід, дітям до 12 років застосовувати Валдисперт не рекомендується.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі та діти віком від 12 роківЯк снодійний засіб Валдисперт застосовують по 3 - 5 таблеток, вкритих оболонкою, що (відповідає 1125 - 3750 мг кореня валеріани), за півгодини до сну і, якщо необхідно, ще одну дозу раніше ввечері.Для послаблення нервового напруження Валдисперт застосовують по 3 - 5 таблеток, вкритих оболонкою, 1 - 3 рази на день. Максимальна добова доза – 15 таблеток.Люди літнього вікуТака ж доза, як і для дорослих.Таблетки, вкриті оболонкою, слід застосовувати не розжовуючи, запиваючи рідиною.Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально.

Передозування:

Прийом 20 г кореня валеріани викликав появу легких симптомів (втома, спазми в черевній порожнині, відчуття стиснення у грудях, запаморочення, тремтіння рук і розширення зіниць), що зникали протягом доби. У разі виникнення будь-яких симптомів при передозуванні препарату Валдисперт рекомендується підтримуюча терапія.

Побічні дії:

Алергічні реакції: висип, свербіж, гіперемія, набряк шкіри; сонливість, пригнічення емоційних реакцій, депресія, загальна слабкість, зниження розумової та фізичної працездатності. При дотриманні рекомендацій щодо застосування препарату виникнення яких-небудь побічних дій не спостерігалося.

Лікарська взаємодія:

Через можливе посилення депресивної дії на центральну нервову систему треба бути обережними при прийомі препарату Валдисперт разом з алкоголем, анксіолітиками, снодійними, наркотичними, транквілізаторами і седативними засобами.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 25 таблеток, вкритих оболонкою, у блістері з ПВХ/ПВДХ-плівки і алюмінієвої фольги; по 1, 2 або 4 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Дозування:
Валдисперт таблетки, в/о, по 125 мг №100 (25х4)
Реєстрація:
№ UA/1111/01/01 від 07.07.2009. Наказ № 487 від 07.07.2009
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.