Верада Амакса (Hippocastani semen) інструкція із застосування

Верада Амакса фото, інструкція
Немає Реєстрації

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

гель

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Теммлер Верке ГмбХ для "Амакса Фарма Лтд", Німеччина/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: есцин;100 г гелю містять 1 г есцину;допоміжні речовини: ізопропанол, вода очищена, карбомер (карбопол 980), пропіленгліколь, троламін.

Лікарська форма:

гель

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Теммлер Верке ГмбХ для "Амакса Фарма Лтд", Німеччина/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Варикозне розширення вен, набряки ніг і больові відчуття, пов’язані з венозною недостатністю; посттравматичні гематоми і гематоми після ін’єкцій та інфузій.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до сухого екстракту з насіння каштана кінського та/або будь-якого іншого компонента препарату. Не використовувати препарат при пошкодженні шкіри, наприклад, опіки, екзема або відкриті рани.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

У разі появи болю або швидкого загострення больових симптомів, швидкого збільшення набряку або появи синяка, особливо якщо такі симптоми спостерігаються тільки на одній нозі, слід негайно звернутися до лікаря, оскільки такі прояви можуть вказувати на глибокий тромбоз вен, і в цьому випадку потрібно надання негайної медичної допомоги. Необхідно також звернутися до лікаря у випадках, якщо відзначається запалення шкіри, поверхневе запалення вени або підшкірне ущільнення, сильний біль, виразки, несподіваний набряк однієї або обох ніг, серцева або ниркова недостатність під час застосування гелю. Слід уникати потрапляння гелю в очі та на слизові оболонки, а також на відкриті рани або ділянки шкіри після лікування радіотерапією. Після нанесення гелю, руки слід ретельно помити. Застосування гелю не виключає використання інших превентивних засобів терапії, які були призначені лікарем, наприклад, компреси з холодною водою або носіння підтримувальних панчіх.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат Верада Амакса®, гель 1 %, не слід використовувати під час вагітності або годування груддю, оскільки на цей час немає достатніх результатів досліджень.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Верада Амакса®, гель 1 %, не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Для нанесення на шкіру. Не слід застосовувати гель під оклюзійну пов’язку або якщо Ви проводите зігрівальні процедури.  Дорослим пацієнтам наносити гель на уражені ділянки з неушкодженою шкірою рівномірно тонким шаром 1-3 рази на день.Тривалість застосування. Не встановлено жодних обмежень щодо тривалості застосування.Слід звернутися до лікаря у випадку посилення симптомів або при відсутності поліпшення протягом 2 тижнів, або якщо відзначаються ознаки інфекції шкіри.Не слід наносити подвійну дозу, щоб компенсувати пропущений прийом. Вам слід продовжити лікування згідно рекомендацій Вашого лікаря або як описано в інструкції.Діти.Препарат не застосовують для лікування дітей (віком до 18 років). Передозування.Не має повідомлень щодо передозування.

Передозування:

Побічні дії:

З боку шкіри (реакції підвищеної чутливості): при застосуванні препарату спостерігалися алергічні реакції шкіри (запальні висипання, свербіж, еритема), а також відчуття печіння.У цих випадках слід припинити застосування препарату і проконсультуватися з лікарем.Компонент пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

Лікарська взаємодія:

На сьогоднішній день немає даних про взаємодію гелю Верада Амакса® з іншими лікарськими препаратами. Не рекомендується застосовувати гель на одній ділянці шкіри разом з іншими засобами для місцевого застосування.

Термін придатності:

3 роки.Після розкриття туби – 6 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати у оригінальній упаковці при температурі не вище 30°C, у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 40 г або по 100 г у тубі, по 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Заявник

Амакса Фарма ЛТД/Amaxa Pharma LTD.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.