Вім-І інструкція по застосуванню

Вім-І фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Вім-І бальзам по 6 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3441/01/01 від 01.08.2005. Наказ № 384 від 01.08.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

100 г бальзаму містять ментолу кристалічного 35 г, цинеолу 35 г, метилсаліцилату 7 г, камфори 3 г;допоміжні речовини: парафін, барвник хлорофіл, ароматична медична олія, спирт етиловий 96%.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора рідина зеленого кольору з характерним запахом;

Виробник:

Вімедімек, Вєтнам

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат належить до групи засобів, що стимулюють рецептори слизових оболонок і шкіри. Бальзам має протизапальні, місцевозігріваючі, антисептичні, анестезуючі властивості, також розширює капіляри, покращуючи кровопостачання та незначною мірою знижує кров'яний тиск, діє на рефлекторні центри центральної нервової системи, проявляючи стимулюючий ефект. Дія бальзаму проявляється послабленням запального процесу та рефлекторним усуненням відчуття болю (головного, суглобового, м’язового), спричиненого грипом, застудними захворюваннями, хворобами органів опорно-рухової системи.Аналгетична дія з відволікаючим ефектом обумовлена стимулюванням чутливих рецепторів шкіри і рефлекторним впливом на суглоби, м’язи і деякі внутрішні органи.Активними компонентами препарату є ментол, цинеол, метилсаліцилат і камфора.Ментол виявляє місцевоподразнюючу, аналгезуючу, відволікаючу, протисвербіжну, антисептичну, заспокійливу дії. Ефект в основному обумовлений рефлекторними реакціями, пов’язаними із подразненням чутливих нервових закінчень: подразнення рецепторів шкіри стимулює утворення і вивільнення ендогенних біологічно активних речовин (енкефалінів, ендорфінів, пептидів, кінінів), які беруть участь у регуляції больових відчуттів, проникності судин та інших процесах, що забезпечують знеболювальну, відволікаючу і протисвербіжну дії. Антисептична активність проявляється невибірковим ураженням мікробних клітин. Подразнюючий (відволікаючий) ефект сприяє зниженню больових відчуттів. Місцева дія супроводжується звуженням судин, відчуттям холоду, яке переходить у відчуття легкого печіння і поколювання. Шкірно-вісцеральні рефлекси (рефлекторна дуга не зачіпає головний мозок) поліпшують трофіку тканин (відповідно до зон іннервації). Рефлекторно змінює тонус судин як поверхневих, так і глибоко розташованих у тканинах і внутрішніх органах.Цинеол має слабкі місцеві протизапальні й антисептичні властивості.Метилсаліцилат – похідне саліцилової кислоти, належить до групи нестероїдних протизапальних засобів, має протизапальну, аналгезуючу дії. Він неселективно інгібує циклооксигеназу, знижує синтез простагландинів. Нормалізує підвищену проникність капілярів, поліпшує процеси мікроциркуляції, зменшує набряк і інфільтрацію запалених тканин. Добре проникає через шкіру, має протизапальну і знеболювальну дію. Застосовується для тимчасового полегшення сильного болю.Камфора виявляє антисептичну, місцевоподразнюючу, аналептичну, антиагрегаційну дії. Рефлекторно збуджує судиноруховий і дихальний центри, виявляючи аналептичну активність. Виявляє периферичну вазопресорну активність. Інгібує агрегацію тромбоцитів. Виділяючись з організму через дихальні шляхи, сприяє відхаркуванню. При місцевій аплікації має відволікаючі здатності.Фармакокінетика. Не вивчалась. Показання для застосування.

Показання до застосування:

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Епілепсія, судомна готовність. Діти до 5 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не допускається наносити препарат на відкриті рани, а також слід запобігати потраплянню бальзаму в очі, також не можна приймати його внутрішньо.Не наносити на великі ділянки тіла, оскільки можлива системна дія метилсаліцилату.Вагітність і лактація.З обережністю застосовувати препарат у період вагітності та лактації, при схильності до алергічних реакцій на лікарські засоби. Жінкам, які годують груддю не слід наносити препарат на груди.При інгаляційній формі застосування у дітей можлива рефлекторна зупинка дихання.Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмами.  Препарат не має негативної дії на здатність керувати автомобілем та механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують лише місцево і для назальної інгаляції. При головному болю, застуді, грипі, захитуванні необхідно втирати бальзам у скроні, потилицю та ніздрі; при гематомах, вивихах, артриті, укусах комарів та інших комах бальзам необхідно нанести на хворе місце, трохи втерти. Дорослим і дітям (віком від 5 років) застосовувати препарат до 2 - 3 разів на добу. При проведенні назальної інгаляції при застуді, нежиті, грипі необхідно 2 - 3 краплі бальзаму розчинити у 50 - 100 мл гарячої води. Вдихати протягом 5 - 10 хв. Застосовувати 2 - 3 рази на добу. Дітям інгаляційно застосовувати з обережністю, оскільки можлива рефлекторна зупинка дихання.При грипі, ангіні, головному і зубному болях, радикуліті, болю у суглобах препарат можна застосовувати, втираючи в точки акупунктури.При болях у м’язах і суглобах нанести на ділянку м’язів або суглобів тонким шаром і обережно втирати до повного висихання.Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей перебігу захворювання у пацієнта і визначається досягнутим терапевтичним ефектом та чутливістю до препарату, але не більше 7 днів.

Передозування:

Повідомлення про випадки перевищення доз не зареєстровані. Можливо у дітей і при нанесенні на великі ділянки.Симптоми: головний біль, дзвін у вухах, розлади зору, нудота, блювання, пронос, біль в епігастральній ділянці, гіпертермія, гіпокаліємія, гіперглікемія.Лікування: корекція електролітного і водного балансу, призначення адсорбуючих засобів і сольові проносні засоби, форсований діурез, зовнішнє охолодження тіла; у тяжких випадках – переливання крові, гемодіаліз.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції (почервоніння шкіри, шкірні висипання, свербіж).

Лікарська взаємодія:

Не можна застосовувати одночасно з іншими препаратами для місцевого лікування артриту та артеріальної гіпертензії. Посилює дію антикоагулянтів, метотрексату.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 6 мл бальзаму у флаконі, у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуБальзам.Адреса246 вул. Конг Квінь, 1 район, м. Хошімін, В’єтнам.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A01AB11:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Вім-І
Виробник:Вімедімек, Вєтнам
Форма випуску: По 6 мл бальзаму у флаконі, у картонній упаковці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3441/01/01 від 01.08.2005. Наказ № 384 від 01.08.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

100 г бальзаму містять ментолу кристалічного 35 г, цинеолу 35 г, метилсаліцилату 7 г, камфори 3 г;допоміжні речовини: парафін, барвник хлорофіл, ароматична медична олія, спирт етиловий 96%.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин
Код АТС:A01AB11 - Різні препарати
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама