Випросал В інструкція по застосуванню

Випросал В фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Випросал В мазь по 30 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3885/01/01 від 15.07.2015. Наказ № 432 від 15.07.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 01.06.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Виробник:

Таллінський ФЗ, АТ для "Гріндекс, АТ", Естонія/Латвія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовують місцево при суглобовому та м`язовому болю.

Показання до застосування:

Болезаспокійливий засіб для зовнішнього застосування при болю у суглобах та м’язах. Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента мазі, ацетилсаліцилової кислоти або до інших не стероїдних протизапальних лікарських засобів.Бронхіальна астма.Коклюш.Схильність до бронхоспазму.Схильність до судом.Виразки та інші шкірні захворювання.Гострий туберкульоз легенів. Порушення мозкового та коронарного кровообігу.Схильність до виникнення ангіоспазмів. Тяжкі порушення функцій нирок або печінки.Гарячка.Загальна втомлюваність. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не вивчалася. Хоча достатньо контрольовані випробування взаємодії не проводилися, не виключно, що надмірне застосування саліцилатів для місцевого застосування може збільшити ефект кумаринових антикоагулянтів та антитромбоцитарних препаратів. Пацієнтам, які отримують кумаринові антикоагулянти та антитромбоцитарні препарати, включаючи ацетилсаліцилову кислоту, необхідно проявляти обережність.

Особливості застосування:

Щоб запобігти виникненню побічних ефектів, рекомендується попередньо нанести невелику кількість мазі на шкіру для визначення чутливості до препарату.Мазь не можна наносити на ушкоджену шкіру. Щоб уникнути сильного подразнення, необхідно слідкувати, щоб мазь не потрапила в очі або на слизові оболонки.На місце нанесення мазі не можна накладати пов’язку, можна його тільки злегка прикрити.Мазь містить цетостеариловий спирт, який може спричинити місцеві шкірні реакції (у тому числі контактний дерматит).Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано застосовувати у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Спосіб застосування та дози:

Для зовнішнього застосування. На хвору ділянку наносити маленькими порціями 5-10 г (1-2 чайні ложки) мазі та втирати її у шкіру залежно від інтенсивності болю 1-2 рази на добу, до зникнення больового синдрому. Тривалість курсу лікування залежить від характеру та ступеня тяжкості захворювання. Пацієнти літнього віку. Дані про те, що пацієнти літнього віку потребують іншого дозування, відсутні.Діти. Досвід застосування дітям відсутній, тому застосування цій категорії пацієнтів не рекомендується.Передозування. При потраплянні на слизові оболонки та застосуванні занадто великих доз мазь спричиняє сильне подразнення.Неправильне застосуванняВипадкове проковтування мазі може спричинити гастроінтестинальні симптоми, такі як блювання та діарея. Лікування симптоматичне.При випадковому проковтуванні великих кількостей мазі можуть проявлятися симптоми гострого отруєння, такі як нудота, блювання, біль у животі, головний біль, запаморочення, почуття жару/почервоніння, судоми, респіраторна депресія та кома.Спостереження та лікування пацієнтів із тяжкими гастроінтестинальними або неврологічними симптомами отруєння симптоматичне. Не можна викликати блювання. Побічні реакції. При підвищеній чутливості шкіри до компонентів мазі при застосуванні можуть виникати свербіж, набряк або кропив’янка. Також можуть виникати алергічні реакції, включаючи контактний дерматит, висипання, почервоніння, печіння; головний біль, запаморочення; можливе виникнення судом, спричинене камфорою. У цьому випадку рекомендується припинити лікування та змити мазь зі шкіри. Зазначені симптоми минають після припинення лікування.Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °C. Не зберігати у холодильнику та морозильній камері.Зберігати в недоступному для дітей місці.Упаковка. По 30 г та 50 г у тубах алюмінієвих; по 1 тубі у картонній пачці.Категорія відпуску. Без рецепта.Виробник.АТ Талліннський фармацевтичний завод.Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.Тонді 33, 11316 Таллінн, Естонія. Заявник. АТ Гріндекс.Місцезнаходження заявника та/або представника заявника.Вул. Крустпілс, 53, Рига, LV-1057, Латвія.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Випросал В
Виробник:Таллінський ФЗ, АТ для "Гріндекс, АТ", Естонія/Латвія
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3885/01/01 від 15.07.2015. Наказ № 432 від 15.07.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовують місцево при суглобовому та м`язовому болю.
Код АТС:A01AB11 - Різні препарати
Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама