Вітрум Б'Юті Слім Квік (Combined drugs) інструкція із застосування

Витрум Бьюти Слим Квик фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Вітрум Б'Юті Слім Квік таблетки, в/о, №10 у бліс.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Юніфарм, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що регулюють метаболічні процеси.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 таблетка містить порошку м'якоті кактуса Hoodia gordonii 500 мг, що містить сапонінів 750 мкг; екстракту чаю зеленого сухого стандартизованого, що містить не менше 90 % поліфенолів 30 мг; екстракту кісточок винограду сухого стандартизованого, що містить не менше 90 % проантоцианідів 30 мг; екстракту шкірок винограду сухого стандартизованого, що містить не менше 90 % проантоціанідів 30 мг; коензиму Q10 (убіхінону) 1000 мкг; хрому (у вигляді хрому піколінату) 50 мкг;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат; целюлоза мікрокристалічна; крохмаль прежелатинізований; кислота стеаринова; натрію крохмальгліколят (тип А); магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний, безводний; опадрай ІІ коричневий (гідроксипропілметилцелюлоза; глюкоза, моногідрат; барвник титану діоксид (Е 171); тальк; мальтодекстрин; тригліцериди середнього ланцюга; триацетин; барвник індигокармін (Е 132); барвник жовтий захід FCF (Е 110); барвник спеціальний червоний AG (Е 129).

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

двоопуклі таблетки овальної форми, вкриті оболонкою рожево-коричневого кольору;

Виробник:

Юніфарм, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що регулюють метаболічні процеси.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат містить комбінацію речовин, що знижують апетит та стимулюють метаболізм. Порошок м’якоті кактуса Hoodia gordonii - природний агент, що пригнічує апетит за рахунок впливу на центр голоду у гіпоталамусі подібно до глюкози. Сприяє схудненню.Екстракт чаю зеленого чинить стимулюючу дію, має здатність підвищувати стійкість кровоносних капілярів; містить також проантоціаніди, які діють як антиоксиданти.Екстракти кісточок та шкірок винограду - активні комплексні антиоксиданти натурального походження, здатні захистити організм від руйнівної дії вільних радикалів. Поліфенольні сполуки винограду знижують рівень вмісту холестерину в крові, зміцнюють стінки кровоносних судин, покращують детоксикаційну функцію печінки.Коензим Q10 - необхідна складова для отримання та акумуляції енергії, що виробляється організмом у процесі хімічного розщеплення їжі.Хром сприяє підтриманню нормального рівня цукру в крові. Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання до застосування:

Надмірна вага. Рекомендується для осіб, які контролюють масу тіла.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Період вагітності та годування груддю. Не рекомендується застосовувати особам віком до 18 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При плануванні вагітності слід припинити прийом препарату за 2 місяці.Застосування препарату не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим – внутрішньо по 1 таблетці 2-3 рази на добу. Періодичність прийому препарату залежить від частоти виникнення відчуття голоду у пацієнта. Добова доза не повинна перевищувати 3 таблеток. Препарат приймають за 60 хв до їди, запиваючи невеликою кількістю води. Курс лікування – 2-3 місяці. Повторний курс лікування – через 6 місяців.Препарат рекомендується приймати на тлі низькокалорійної дієти.

Передозування:

При випадковому передозуванні необхідно звернутися до лікаря. Лікування: застосування активованого вугілля, промивання шлунка, симптоматична терапія.

Побічні дії:

Можливі прояви алергічних реакцій на компоненти препарату.

Лікарська взаємодія:

Не досліджувалась.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 30 0С у недоступному для дітей місці, в щільно закритій оригінальній упаковці. Термін придатності – 3 роки.Умови відпуску.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Таблетки, вкриті оболонкою.

Адреса

350 П’ята Авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.