Вітрум Q10 інструкція по застосуванню

Вітрум Q10 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Вітрум Q10 таблетки, в/о, №10 у бліс.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6575/01/01 від 15.03.2013. Наказ № 210 від 15.03.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить коензиму Q10 (убіхінону) 30 мг; вітаміну Е (у вигляді альфа токоферолу ацетату) 10 мг; комплексу цитрусових біофлавоноїдів, що містить не менше 35 % гесперидину, 30 мг; екстракту виноградних кісточок сухого стандартизованого, що містить не менше 80 % проантоціанідів, 30 мг;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, титану діоксид (Е 171), барвник заліза оксид жовтий (Е 172).

Виробник:

Юніфарм, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати з іншими добавками.

Показання до застосування:

Для профілактики та лікування порушень обміну речовин, зміцнення імунітету, покращання адаптаційних можливостей організму.У комплексній терапії як допоміжний засіб для профілактики серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, артеріальної гіпертензії, астенічних станів. Як доповнення до дієтотерапії як додаткове джерело коензиму Q10 (убіхінону) і вітаміну Е рекомендується вживати для підвищення оксигенації тканин організму, покращання кисневого обміну, відновлення і регенерації клітин шкіри. Для профілактики передчасного старіння шкіри.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до складових компонентів препарату, гострий гломерулонефрит, загострення виразкової хвороби шлунка, тиреотоксикоз, гіпервітаміноз Е.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не перевищувати рекомендовану дозу. З обережністю призначають при гострому інфаркті міокарда, вираженому атеросклерозі, підвищеному ризику розвитку тромбозів (після операцій на серці, судинах, аортокоронарних шунтуваннях).

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки досліджень щодо безпеки застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю не проводилось, не слід застосовувати його цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Лікарський засіб не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози:

З профілактичною метою дорослим та дітям віком від 12 років рекомендується вживати по 1 таблетці на добу під час їди. Тривалість прийому – від 1 до 3 місяців. Більш тривалий прийом можливий за рекомендацією лікаря. При застосуванні як засобу, що попереджає старіння шкіри, рекомендується приймати по 1 таблетці на добу під час їди протягом 2 місяців. Для отримання належного ефекту курс лікування потрібно проходити двічі на рік.У комплексній терапії слід призначати по 1 – 2 таблетки на добу. За рекомендацією лікаря дозу можна збільшити до 3 таблеток на добу. Максимальна добова доза – 4 таблетки.

Передозування:

Про випадки передозування не повідомлялося, але у поодиноких випадках можливі прояви гіперчутливості, включаючи шкірний висип, свербіж, гіперемію. При передозуванні препаратом можливе посилення проявів побічних реакцій.Потребує відміни препарату та проведення симптоматичної терапії.

Побічні дії:

Препарат зазвичай переноситься добре, але іноді можуть виникнути алергічні реакції, включаючи шкірний висип, свербіж, гіперемію шкіри; дуже рідко нудота, печія, біль в епігастрії. При виникненні вказаних симптомів слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза, срібла. Одночасний прийом великих доз вітаміну Е з залізом, вітаміном К або антикоагулянтами непрямої дії подовжує час згортання крові. Вітамін Е посилює ефект глюкокортикостероїдів, нестероїдних протизапальних засобів, серцевих глікозидів. Підвищує ефективність протиепілептичних засобів у хворих на епілепсію. Вітамін Е не можна застосовувати із засобами, що мають лужне середовище (натрію гідрокарбонат, трисамін тощо), антикоагулянтами непрямої дії (дикумарин, неодикумарин тощо). Не рекомендується прийом з іншими вітамінно-мінеральними препаратами у зв’язку з підвищеним ризиком розвитку гіпервітамінозу.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в коробці.Категорія відпуску.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A11AB:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Вітрум Q10
Виробник:Юніфарм, Інк., США
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6575/01/01 від 15.03.2013. Наказ № 210 від 15.03.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить коензиму Q10 (убіхінону) 30 мг; вітаміну Е (у вигляді альфа токоферолу ацетату) 10 мг; комплексу цитрусових біофлавоноїдів, що містить не менше 35 % гесперидину, 30 мг; екстракту виноградних кісточок сухого стандартизованого, що містить не менше 80 % проантоціанідів, 30 мг;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, титану діоксид (Е 171), барвник заліза оксид жовтий (Е 172).

Фармакотерапевтична група:Полівітамінні препарати з іншими добавками.
Код АТС:A11AB - Полівітамінні препарати з іншими добавками
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Мед знижує рівень «поганого» холестерину та цукру в крові: дослідження
Мед є натуральним продуктом і може замінити цукор ...
Стоматологи назвали симптом прихованого діабету, який має кожен п'ятий пацієнт
Прихований діабет, також відомий як переддіабет, —...
Реклама