Вобе-Мугос Е інструкція по застосуванню

Вобе-Мугос Е фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Вобе-Мугос Е таблетки киш./розч. №100 (20х5)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/14480/01/01 від 24.07.2015. Наказ № 462 від 24.07.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка кишковорозчинна містить трипсину 29 mkat, хімотрипсину  200 mkat, папаїну 270 F.I.P.-Од;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, макрогол 6000, коповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, кросповідон, повідон, тальк, метакрилатний сополімер (тип А), триетилцитрат, ванілін.

Виробник:

Мукос Фарма ГмбХ

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані антинеопластичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. ВОБЕ-МУГОС Е являє собою цілеспрямовано підібрану комбінацію високоактивних ензимів рослинного (папаїн) і тваринного (трипсин, хімотрипсин) походження з протизапальною, протинабряковою, фібринолітичною, імуномодулюючою і вторинно знеболювальною дією.а) Протипухлинна діяАд’ювантна (профілактика метастазування) та підтримуюча терапія препаратом ВОБЕ-МУГОС Е істотно покращують стан і якість життя пацієнтів з новоутвореннями. ВОБЕ-МУГОС Е активує протипухлинний імунітет (макрофаги, NK, цитотоксичні Т‑лімфоцити) і нормалізує концентрацію цитокінів (TNF, IL 1, IL 6). ВОБЕ-МУГОС Е сприяє зниженню темпів прогресування первинної пухлини і розвитку та розповсюдженню метастазів, інгібуючи експресію адгезивних молекул (ELAM/CD44) ендотелію і клітин пухлини.ВОБЕ-МУГОС Е підвищує ефективність хіміо- та радіотерапії і знижує їх негативні прояви. Відомо, що ензими поліпшують реологічні властивості крові і мікроциркуляцію, що сприяє виведенню токсичних продуктів радіо- та хіміотерапії і поліпшенню трофіки тканин.Підтримуючі ефекти ензимів проявляються у зменшенні типових побічних ефектів променевої та хіміотерапії нудоти, блювання, слабкості, втрати апетиту. Також можуть зменшуватися набряки, що розвиваються після терапії блеоміцином (у ділянці вуха, носа і горла, сечового міхура або кишкового тракту). ВОБЕ-МУГОС Е також зменшує больовий синдром.б) Противірусна діяПротивірусна дія ВОБЕ-МУГОС Е проявляється через активацію популяції як Т-кілерів, так і макрофагів, що призводить до прискореної елімінації вірусів з організму.ВОБЕ-МУГОС Е розщеплює імунні комплекси, що формуються внаслідок інфекції вірусами, і сприяє їх елімінації, тим самим запобігаючи розвитку аутоагресивних хвороб. Фармакокінетика. Після прийому препарату ВОБЕ-МУГОС Е внутрішньо його складові резорбуються за допомогою різних опосередкованих клітинами механізмів гастроінтестинального тракту. У кров’яному руслі ензими зв’язуються з транспортними білками (a1-антитрипсин і a2-макроглобулін), утворюючи комплекс. Молекули-носії маскують антигенні детермінанти ензимів, але не впливають на їх активність і захищають від інактивації іншими інгібіторами протеаз плазми. Комплекс фермент-α2М (активна форма α2-макроглобуліну) демонструє винятковій вплив на імунологічні реакції (виділення TNF, визрівання лейкоцитів).Після одноразової дози ензими виявляються у плазмі крові через 45 хвилин, досягаючи максимуму через 1 годину після прийому. Зниження концентрації у плазмі крові починається через 2 години до повного зникнення протягом 24 годин. Концентрація складових препарату, визначена за допомогою мічених ензимів, найвища у плазмі крові та печінці, ідентифікуються також і в інших системах органів (наприклад, у нирках). Резорбовані ензими елімінуються головним чином через клітини мононуклеарно-фагоцитарної системи. Не резорбовані гідролітичні ензими елімінують з випорожненнями.

Показання до застосування:

Підтримуюча терапія при опроміненні з метою зменшення побічних дій, що виникають при променевій терапії (імуносупресії, пострадіаційних мукозитів, фіброзів).Підтримуюча терапія при хіміотерапії з метою зменшення побічних ефектів, поліпшення переносимості хіміопрепаратів (наприклад, зниження гепатотоксичності при лікуванні цисплатином та зниження пневмотоксичності і тромбоцитопенії при лікуванні блеоміцином).Ад’ювантна терапія при лікуванні злоякісних пухлин. Лікування вірусних інфекцій (Herpes Zoster).

Протипоказання:

Тяжкі уроджені чи набуті порушення згортання крові (гемофілія, тяжкі ураження печінки або нирок), заплановані хірургічні процедури або якщо відомі випадки алергічних реакцій на препарат. Індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату.

Особливості застосування:

Таблетки приймати не пізніше, ніж за 30 хвилин до їди, ковтаючи цілими і запиваючи великою кількістю води (200 мл). 1 таблетка містить 194,5 мг лактози, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Дані про позитивний чи негативний досвід застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні. У період вагітності застосування ВОБЕ-МУГОС Е можливе після оцінки лікарем співвідношення користь/ризик.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Даних про вплив на швидкість психомоторних реакцій не виявлено.

Діти:

Досвід застосування дітям відсутній, тому препарат не слід призначати цій категорії пацієнтів.

Спосіб застосування та дози:

При онкологічних захворюваннях ВОБЕ-МУГОС Е призначати протягом усього курсу променевої чи хіміотерапії, особливо при виникненні побічних дій або явищ непереносимості хіміопрепаратів, або променевої терапії, по 3 таблетки тричі на добу. У разі необхідності дозу можна збільшити до 5 таблеток тричі на добу. Для ад’ювантного лікування злоякісних пухлин рекомендується приймати по 2 таблетки тричі на добу. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.При лікуванні вірусних інфекцій рекомендується приймати по 5 таблеток тричі на добу до зникнення основних клінічних проявів. Лікування слід розпочинати якомога раніше з появою перших ознак захворювання і до одужання. Таблетки приймати не пізніше, ніж за 30 хвилин до їди, ковтаючи цілими і запиваючи великою кількістю води (200 мл).

Передозування:

Навіть при тривалому застосуванні високих доз препарату токсичних дій не виявлено. Можливі розлади випорожнення, діарея, що проходять через 1-3 дні після відміни препарату, або зниження дози без додаткового лікування.

Побічні дії:

При застосуванні високих доз препарату можливі відчуття переповненості шлунка або метеоризм, іноді періодично може виникати нудота. У таких випадках рекомендується препарат вживати у дробних дозах протягом дня. Алергічні реакції (висипання на тілі) з’являються рідко і швидко зникають після відміни препарату. У результаті ферментативної діяльності можуть спостерігалися зміни консистенції, кольору і запаху випорожнень.

Лікарська взаємодія:

Несумісність препарату ВОБЕ-МУГОС Е з іншими препаратами, що застосовуються одночасно, не відома.

Термін придатності:

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма випуску / упаковка:

По 20 кишковорозчинних таблеток у блістері; по 1, або 2, або 5 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ L01XY:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Вобе-Мугос Е
Виробник:Мукос Фарма ГмбХ
Форма випуску:По 20 кишковорозчинних таблеток у блістері; по 1, або 2, або 5 блістерів у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/14480/01/01 від 24.07.2015. Наказ № 462 від 24.07.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 таблетка кишковорозчинна містить трипсину 29 mkat, хімотрипсину  200 mkat, папаїну 270 F.I.P.-Од;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, макрогол 6000, коповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, кросповідон, повідон, тальк, метакрилатний сополімер (тип А), триетилцитрат, ванілін.

Фармакотерапевтична група:Комбіновані антинеопластичні засоби.
Код АТС:L01XY - Комбіновані антинеопластичні препарати
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама