Вокара (Combined drugs) інструкція із застосування

Вокара фото, інструкція
Дозування:
краплі ор. по 50 мл у флак.-кап.

Адаптована інструкція

Склад:

Активні субстанції: в сто мілілітрів засобу входить сальвії 7 мілілітрів, 10 мілілітрів беладони, 10 мілілітрів лаконоса, 10 мілілітрів лахезису, 10 мілілітрів меркуріусу.

Інші компоненти: 43% етиловий спирт.

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Ріхард Біттнер АГ, Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія

Фармакотерапевтична група:

Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості:

Розчин Вокара знімає запалення, його застосовують для лікування ангіни, скарлатини, захворювань дихальних шляхів. Під час простудних захворювань знімає озноб, температуру, зменшує інтоксикацію, діє як спазмолітик. Застосовують в стоматології для зменшення запалення.

Показання до застосування:

Вокара краплі застосовують для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, в стоматології, при запальних процесах в лімфовузлах.

Протипоказання:

Надчутливість організму до одного зі складових кошти.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не призначають людям з залежністю від алкоголю, оскільки в додатковий склад входить етанол, це також необхідно прийняти до уваги вагітним і неповнолітнім.

Може містити сліди лактози, що може бути небезпечним для вживання людям з непереносимістю лактози.

Якщо Вокара не допомагає протягом тижня - застосування припинити. При прийомі Вокари можлива зміна смакових відчуттів.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Вокара при вагітності і вигодовуванні застосовується тільки за призначенням фахівця.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

За даними досліджень вплив може бути незначним або відсутнім.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують краплі Вокара дорослим людям і дітям у віці від 1 року всередину, тричі в день. Краплі попередньо розбавляють в столовій ложці води.

  • дітям до чотирьох років: 1-4 краплі;
  • дітям до 12-ти років: 5-7 крапель;
  • дорослим людям: по 10 крапель.

Застосовують Вокару не менше шести тижнів, при потребі, курс повторюють.

Передозування:

Результат прийому підвищених доз фіксувався.

Побічні дії:

Можливий прояв алергічних реакцій, підвищеного слиновиділення.

Лікарська взаємодія:

Інформація по даному пункту відсутня.

Термін придатності:

5 років.

Умови зберігання:

Зберігають в недоступності для дітей при температурному режимі не вище 30 градусів Цельсія.

Форма випуску / упаковка:

Упаковують по 20,50 або 100 мл в флаконах, по одному флакону в упаковці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

  • діючі речовини: 100 мл препарату містить: Salvia D1 7 мл, Belladonna D6 10 мл, Phytolacca D6 10 мл, Lachesis D12 10 мл, Mercurius solubilis Hahnemanni D12 10 мл;
  • допоміжна речовина: етанол 43 % (м/м).

1 мл розчину містить 25 крапель.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

Прозора, ледь жовтуватого кольору рідина.

Виробник:

Ріхард Біттнер АГ

Місцезнаходження виробника:

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія

Фармакотерапевтична група:

Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості:

Препарат має виражену місцеву та загальну протизапальну дію.

При ангіні, скарлатині, хронічному тонзиліті дія препарату спрямована на ліквідацію симптомів захворювання. Запобігає хронізації запального процесу та виникненню загострень.

Зменшує гіперемію та набряк піднебінних мигдаликів, прискорює очищення поверхні та лакун від нальоту та гною, знижує небезпеку гнійно-некротичних ускладнень, сприяє ліквідації вогнища хронічної інтоксикації.

Сприяє усуненню проявів інтоксикації внаслідок інфекції: підвищеної температури тіла з ознобом, периферичним спазмом судин та порушенням мікроциркуляції, відчуттям розбитості у тілі, болями у м’язах, астенією.

Імуномодулююча дія сприяє ліквідації регіонарних лімфаденопатій та лімфаденітів при захворюваннях ротоглотки та ЛОР-органів.

Зменшує прояви, що супроводжують скарлатину, у тому числі імунопатологічні (лімфаденопатія, капіляротоксикоз, міокардит).

При фарингіті, ларингіті, трахеїті зменшує запалення, нав’язливий кашель та біль у горлі, сприяє відновленню структури та функції слизової оболонки. Зменшує ларингоспазм, полегшує дихання.

При лікуванні стоматиту, гінгівіту зменшує почервоніння та набряк слизової оболонки, больовий синдром, прискорює загоєння афт.

Показання до застосування:

Лікування запальних захворювань ротоглотки: ангін (у т. ч. Венсана-Плаута), хронічного тонзиліту, фарингітів, ларингітів, стоматитів, гінгівітів, у т. ч. з явищами регіонарної лімфаденопатії та лімфаденіту.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючих речовин або до допоміжної речовини препарату.

Особливості застосування:

Вокара® краплі оральні не слід застосовувати пацієнтам з алкогольною залежністю, оскільки в одній дозі препарату (5/10 крапель) міститься 80/160 мг спирту.

Вміст спирту повинен враховуватись також при застосуванні препарату вагітними, жінками, які годують груддю, дітьми та пацієнтами з високим ризиком захворювань печінки або нападів епілепсії.

Вокара® краплі оральні містить сліди лактози моногідрату (менше 10 мг на максимальну добову дозу). Ця кількість не представляє ризику для пацієнтів із непереносимістю лактози. Пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні приймати цей препарат.

На початку лікування препаратом можуть тимчасово загострюватися наявні симптоми захворювання (первинна реакція). Така реакція зазвичай не є шкідливою. Якщо симптоми не зникають, застосування препарату потрібно припинити. Після зникнення первинної реакції лікарський засіб можна застосовувати знову. При повторному загостренні симптомів застосування лікарського засобу повинно бути припинене.

При погіршенні симптомів, або у випадку, якщо покращення не наступає після 7 днів лікування необхідно проконсультуватися з лікарем.

Довготривале лікування гомеопатичними лікарськими засобами повинно контролюватися лікарем з досвідом застосування гомеопатичних препаратів, оскільки можуть виникнути симптоми, які не вказані в інструкції для медичного застосування.

Оскільки Вокараâ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження якості та ефективності препарату.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Дані щодо застосування лікарського засобу у період вагітності та годування груддю відсутні. Доказів будь-якого ризику прийому препарату під час вагітності та годування груддю немає. Застосування препарату у період вагітності або годування рекомендується з обережністю.

Дані щодо впливу препарату на репродуктивну функцію відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Лікарський засіб не впливає або чинить зовсім незначний вплив на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

Діти:

Лікарський засіб призначати дітям віком від 1 року.

Застосування лікарського засобу дітям віком до 1 року не рекомендується через недостатню кількість даних. Застосувати препарат дітям віком від 1 до 6 років за рекомендацією лікаря.

Спосіб застосування та дози:

  • дорослі та діти від 12 років: по 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведеного в 1 столовій ложці води;
  • діти 5-12 років: по 5-7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води;
  • діти 1-4 років: по 1-4 краплі препарату, розведених в 1 столовій ложці води.

Приймати препарат 3 рази на добу.

На початку лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого ослаблення симптомів, можливий прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого застосовувати 3 рази на добу.

Для досягнення максимального ефекту рекомендується приймати Вокару® у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди). Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

Курс лікування при гострих захворюваннях триває до повного одужання. При лікуванні загострень хронічних хвороб рекомендований курс лікування – 6 тижнів.

При лікуванні хронічного тонзиліту рекомендований протирецидивний курс лікування – по

6 тижнів 2 рази на рік з метою запобігання загострення хвороби.

Передозування:

Випадків передозування не було зареєстровано.

Побічні дії:

Можливе виникнення алергічних реакцій, включаючи висипання, свербіж, кропив’янку. Після прийому препарату може спостерігатися підвищення салівації. У такому випадку застосування лікарського засобу слід припинити.

Лікарська взаємодія:

На даний час немає інформації відносно взаємодії препарату з іншими лікарськими засобами.

Нездоровий спосіб життя, вживання стимуляторів, неправильне харчування можуть негативно впливати на ефективність гомеопатичних лікарських засобів.

Термін придатності:

5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Лікарський засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 мл або по 50 мл, або по 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.