UA RU

Яньшен Хубао (Combined drugs) інструкція із застосування

Яньшен Хубао фото, інструкція
Дозування:
Яньшен Хубао рідина по 100 мл у флак. №1

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

рідина

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фей Лун, ТОВ, Шеньянська компанія здорових продуктів , Китай

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 мл рідини містить спиртовий екстракт із суміші подрібненої рослинної та тваринної сировини:женьшеню червоного 0,043 гнирок віслюка  0,014 гікаріїну 0,014 ггірчи японської 0,007 гнасіння цибулі-порею (соленого) 0,004 гкоріння соломоцвіту двозубого 0,029 гплодів фенхелю звичайного (солених) 0,007 гпантів 0,007 гнастоянки метелика шовкопряда (чоловічого)  0,286 г насіння повіліки (повитиці нової повійки) 0,014 гцистанхе 0,007 гтригонели  0,023 гкуркулиги орхідеєподібної 0,023 гкориці Лоурейса  0,007 г;допоміжні речовини: цукор тростинний, спирт етиловий 50%. 

Лікарська форма:

рідина

Основні фізико-хімічні властивості:

рідина коричнюватого кольору з гострим солодкуватим смаком;

Виробник:

Фей Лун, ТОВ, Шеньянська компанія здорових продуктів , Китай

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Фармакологічна активність препарату зумовлена вмістом тритерпенових глікозидів – (A-G), сапонінових глікозидів – гінсеноїдів, а також ефірних олій, стеролів, пептидів, провітамінів групи В та мінералів. Чинить стимулюючу дію на ЦНС, має тонізуючий, адаптогенний ефект. Посилює процеси збудження в нейронах кори та у стовбурових відділах головного мозку, поліпшує рефлекторну діяльність, активує обмін речовин, підвищує працездатність, регулює роботу залоз внутрішньої секреції, активізує діяльність надниркових залоз. Препарат зменшує пригнічення нервової системи, діє на мозковий шар надниркових залоз, підвищує кількість адреналіну, що може спричинити симпатоміметичний ефект. Підвищує рівень статевих гормонів. Оптимізує обмін речовин. Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання до застосування:

У складі комбінованої терапії:простатиту, гіпертофії простати, уродинії; нефриту;порушень статевої функції;порушень менструального циклу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Цукровий діабет, тяжкі серцево-судинні захворювання. Вагітність, лактація, дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Після прийому препарату не приймати рідину протягом 2 год. Перед застосуванням збовтати.Вплив на здатність керувати автотранспортними засобами та іншими механізмамиПри застосуванні препарату слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим приймати внутрішньо по 10-20 мл на добу. На курс лікування необхідно 6 - 8 флаконів.

Передозування:

Дані відсутні.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Посилює дію психостимуляторів і аналептиків (у тому числі кофеїну, камфори, фенаміну). Виявляє антагонізм при взаємодії з препаратами, які пригнічують центральну нервову систему (барбітурати, транквілізатори, протисудомн засоби). Посилює дію варфарину. Підвищує ризик розвитку резистентності до петльових діуретиків.

Термін придатності:

Зберігати щільно закритим у недоступному для дітей, прохолодному, захищеному від світла місці. Випадання осаду та помутніння допускаються.Термін придатності - 2 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Рідина по 100 мл у флаконах у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Рідина для перорального застосування.Фармокотерапевтична група. Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03 АХ.

Адреса

Китай, 110003, м. Шеньян, р-н Хепін, вул. Веньхуа 41. Тел. 384-39-54; 384-39-35

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.