Жовч Медична Консервована (Chole medicata) інструкція із застосування

Желчь Медицинская Консервированная фото, інструкція
Дозування:
Жовч Медична Консервована рідина по 250 мл у пляш.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

рідина

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Черкаси-Фарма, ДП, ТОВ, м.Черкаси, Україна

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовують місцево при суглобовому і м’язовому болю.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина:1 л розчину містить: жовчі великої рогатої худоби і свиней 900 мл;допоміжні речовини: етанол 96%, формальдегіду розчин, нітрофуралу розчин у 70% спирті (1:500), віддушка.

Лікарська форма:

рідина

Виробник:

Черкаси-Фарма, ДП, ТОВ, м.Черкаси, Україна

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовують місцево при суглобовому і м’язовому болю.

Показання до застосування:

Гострі чи хронічні артрози та артрити, спондилоартрози і спондилоартрити, вторинні радикуліти, п'яткові шпори, бурсити. Препарат також застосовують при забиттях, розтягненні зв’язок, м’язів, підшкірних гематомах, станах після переломів кісток без порушення цілісності м’яких тканин, при фантомному болю після ампутації кінцівок, рубцевих змінах шкіри.

Протипоказання:

Порушення цілісності і запальні явища шкіри і підшкірної клітковини, гнійничкові захворювання, бешиха. Захворювання лімфатичної системи з гострим перебігом - лімфангоїти і лімфаденіти.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

При накладанні компресів недопустимо використовувати поліетилен, нейлон та інші синтетичні матеріали.У разі подразнення шкіри жовчю і при необхідності продовження застосування препарату тривалість аплікації становить 6–10 годин на добу. Після зняття компресу уражену ділянку миють теплою водою і змазують індиферентною маззю.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують у схемах комплексної терапії сумісно з іншими лікарськими засобами.Застосовують зовнішньо (перед застосуванням збовтують) у вигляді компресів. Жовчю просочують 2–6 шарів марлі, накладають на ділянку ураження, накривають тонким шаром вати і воскованим папером, а потім фіксують тонкою пов’язкою. При висиханні марлеву серветку зволожують водою кімнатної температури і знову фіксують пов’язкою. Тривалість аплікації компресу – 24 години. Зміну компресів здійснюють щоденно, як і зміну фіксуючої пов’язки. Залежно від характеру та вираженості захворювання курс лікування становить 6–30 днів. Повторні курси – через 1–2 місяці.

Передозування:

Немає даних щодо передозування препаратом.

Побічні дії:

У поодиноких випадках виникає подразнення шкірного покриву, яке швидко минає при відміні препарату. В таких випадках наступне застосування препарату можливе не раніше, ніж через 15-30 діб.

Лікарська взаємодія:

Немає даних щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності:

2,5 року.

Умови зберігання:

Зберігати в захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 250 мл у скляних пляшках.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвід застосування препарату в період вагітності та годування груддю відсутній.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.Діти. Досвід застосування препарату при лікуванні дітей відсутній.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.