UA RU

Шлунковий (Combined drugs) інструкція із застосування

Желудочный фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Шлунковий збір по 1,5 г у філ.-пак. №25 в пач. карт.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

збір

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лубнифарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що впливають на травну систему та метаболізм.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: містять суміш лікарської рослинної сировини подрібненої: ромашки квітки (matricariae floris) – 1 частина, деревію трава (millefolii herbae) – 1 частина, нагіток квітки (calendulae floris) – 1 частина, звіробою трава (hyperici herbae) – 1 частина, м’яти перцевої листя (menthae piperitae folii) – 1 частина.

Лікарська форма:

збір

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Лубнифарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що впливають на травну систему та метаболізм.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Функціональна диспепсія, метеоризм; у складі комплексного лікування виразки шлунка і дванадцятипалої кишки.Функциональная диспепсия, метеоризм; в составе комплексного лечения язвы желудка и двенадцатиперстной кишки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Бронхіальна астма. Вагітність і період годування груддю. Дитячий вік.Повышенная чувствительность к компонентам препарата. Бронхиальная астма. Беременность и период кормления грудью. Детский возраст.Надлежащие меры безопасности при применении.При ухудшении состояния необходимо обратиться к врачу.Перед применением настой рекомендуется взбалтывать.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпека та клінічна ефективність застосування препарату у період вагітності або годування груддю не вивчалися, тому не слід призначати Шлунковий збір у цей період.Безопасность и клиническая эффективность применения препарата в период беременности или кормления грудью не изучались, поэтому не следует назначать Желудочный сбор в этот период.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами.Не влияет.Дети.Безопасность и эффективность применения препарата детям не установлены, поэтому не следует назначать Желудочный сбор этой возрастной категории пациентов.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Безпека та ефективність застосування препарату дітям не встановлені, тому не слід призначати Шлунковий збір цій віковій категорії пацієнтів.

Спосіб застосування та дози:

2 фільтр-пакети вміщують у скляний або емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. 10 г (2 столові ложки) збору вміщують в емальований посуд, заливають 500 мл гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об’єм настою доводять кип’яченою водою до 500 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 склянці 2 рази на добу за 20 - 30 хв до прийому їжі. Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту, переносимості препарату та зазвичай становить 2 - 4 тижні.2 фильтр-пакета помещают в стеклянную или эмалированную посуду, заливают 200 мл (1 стакан) кипятка, закрывают и настаивают 15 мин. 10 г (2 столовые ложки) сбора помещают в эмалированную посуду, заливают 500 мл горячей кипяченой воды, закрывают крышкой и настаивают на кипящей водяной бане 15 мин. Охлаждают при комнатной температуре 45 мин, процеживают, остаток отжимают до процеженного настоя. Объем настоя доводят кипяченой водой до 500 мл. Взрослые принимают в теплом виде по 1 стакану 2 раза в сутки за 20 - 30 мин до приема пищи. Продолжительность курса лечения определяется врачом индивидуально с учетом характера, степени тяжести и особенностей течения заболевания, стабильности достигнутого терапевтического эффекта, переносимости препарата и обычно составляет 2 - 4 недели.

Передозування:

Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.Сообщений относительно передозировки препарата не поступало.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції, фотосенсибілізація. У разі появи будь-яких незвичних реакцій необхідно проконсультуватися з лікарем.Возможны аллергические реакции, фотосенсибилизация. В случае появления каких-либо необычных реакций необходимо проконсультироваться с врачом.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.Не установлено.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

2 роки.2 года.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.Зберігати в недоступному для дітей місці. Хранить при температуре не выше 25 оС.Хранить в недоступном для детей месте.

Форма випуску / упаковка:

По 1,5 г у фільтр-пакетах № 25 у пачці картонній або по 50 г у пакеті. По 1,5 г в фильтр-пакетах № 25 в пачке картонной или по 50 г в пакете. Категория отпуска.Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особые предостережения

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.