UA RU

Женьшень Королівське Желе (Combined drugs) інструкція із застосування

Женьшень Королевское Желе фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Женьшень Королівське Желе рідина д/перор. заст. по 10 мл у флак. №10
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

рідина

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ДОН ФОН Лтд, Пекінська комп. по випуску спец. медич. продуктів і вітамінів, Китай

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

10 мл рідини містять: екстракту кореня женьшеню (Panax ginseng) (1 : 10) 1,8%, екстракту лимоннику китайського (Schsandra fruits) (1 : 5) 0,09% (0,009 мл), ліофілізованого маточного (бджолиного) соку (молочка) (Apis cerana fabricus) 2,7% (0,27 мл).

Лікарська форма:

рідина

Основні фізико-хімічні властивості:

коричнева непрозора рідина із специфічним запахом, солодкувата на смак;

Виробник:

ДОН ФОН Лтд, Пекінська комп. по випуску спец. медич. продуктів і вітамінів, Китай

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Засіб рослинного походження, має адаптогенну, метаболічну, біостимулюючу, загальнотонізуючу дію, стимулює апетит.Фармакологічна активність препарату зумовлена вмістом тритерпенових глікозидів – (А-G), сапонінових глікозидів – гінсеноїдів, а також ефірних олій, стеролів, пептидів, вітамінів (С, В1, В2, В5, В6, В8, В12, Н, кислота фолієва, інозитол), мінеральних елементів (К, Na, Ca, Mg, Fe, P) і мікроелементів (Zn, Mn, Cu, Co, S, Si, Ni, Cr, As, Bi). Препарат містить різноманітні амінокислоти, у тому числі і незамінні (наприклад гістидин, валін, метіонін, триптофан), інші біологічно активні речовини (наприклад фермент холінестераза, медіатор ацетилхолін), що зумовлює стимулюючу дію на центральну нервову систему. Тонізуючий адаптогенний препарат посилює процеси збудження в нейронах кори та у стовбурових відділах головного мозку, поліпшує рефлекторну діяльність, активує обмін речовин, підвищує працездатність, регулює роботу залоз внутрішньої секреції, дещо знижує артеріальний тиск, знижує рівень холестерину та цукру в крові, активізує діяльність надниркових залоз.Фармакокінетика. Після прийому внутрішьно добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Не проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Максимальна концентрація у плазмі крові спостерігається через 90 хв. Метаболізується в основному у печінці. Виводиться з сечею.Показання для застосування. Підвищення розумової та фізичної активності, при підвищеному навантаженні, при фізичній перевтомі; як комплексна терапія при неврастенічному синдромі, а також при ослабленні статевої функції; при вегето-судинній дистонії за гіпотонічним типом; при астенічних станах у період видужання для прискорення процесів відновлення після тяжких захворювань і хірургічних операцій, для підвищення опірності організму. Спосіб застосування та дози. Дози та термін лікування встановлюються індивідуально. Дорослим і дітям старше 12 років призначають внутрішньо по 10 - 20 мл (1 - 2 флакони) вранці натщесерце за 30 хв до сніданку. Перед застосуванням флакон добре струсити. Курс лікування становить 6 - 8 тижнів. Повторення курсу можливе через 3 тижні за показаннями.Побічна дія. Іноді можливі розлади з боку шлунково-кишкового тракту (діарея, нудота, блювання) або шкірні алергічні реакції у разі підвищеної чутливості до окремих компонентів препарату. Дуже рідко спостерігається тахікардія, головний біль, безсоння, підвищення артеріального тиску, підвищена нервова збудливість.

Показання до застосування:

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Артеріальна гіпертензія, підвищена збудливість, безсоння, кровоточивість, гострі інфекційні захворювання, епілепсія, хронічні захворювання печінки. Вагітність і лактація. Діти до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Щоб запобігти порушенню сну, не рекомендується приймати препарат у другій половині дня. Необхідно враховувати, що прийом препарату найефективніший восени та взимку.Вплив на керування автотранспортними засобами або іншими складними механізмами.При застосуванні препарату слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Симптоми: артеріальна гіпертензія, безсоння, головний біль, прискорене серцебиття, біль у ділянці серця, депресія, зниження статевої активності. При отруєнні – порушення дихання, втрата свідомості. Характерним симптомом інтоксикації є шлункова кровотеча, яка проявляється блюванням та проносом. Лікування: терапія симптоматична.

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Посилює дію психостимуляторів і аналептиків (у тому числі кофеїну, камфори, фенаміну).Виявляє антагонізм при взаємодії з препаратами, які пригнічують центральну нервову систему (барбітурати, транквілізатори, протисудомні засоби).Знижує ефект гіпоглікемічних препаратів. Посилює дію варфарину. Підвищує ризик розвитку резистентності до петльових діуретиків.

Термін придатності:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі 15 - 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 10 мл у флаконі. По 10 флаконів у блістері разом з трубочками №10 для прийому лікарського засобу, в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Рідина для перорального застосування.

Адреса

м. Пекін, р-н Чжао Янь, вул. Дюшіанчао Чикешу Шиде, 12.Beijing Dongfeng Health & Nutriment Food Co., Ltd., China of 12 Dyushian Chao Chikeshu Shide, Chghao Yanh Province, Beijing.Представник в Україні. ТОВ “САНХ”. м. Київ, вул. Кропивницького, 6.

Додаткові дані

Дозування:
Женьшень Королівське Желе рідина д/перор. заст. по 10 мл у флак. №10
Реєстрація:
№ UA/4561/01/01 від 26.07.2006. Наказ № 520 від 26.07.2006
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.