UA RU

Зимал (Multienzymes (lipase, protease etc.)) інструкція із застосування

Зимал фото, інструкція
Дозування:
Зимал таблетки, в/о, №20 (10х2)
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: none

Фармакотерапевтична група:

Ферментні препарати, для поліпшення травлення

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина:1 таблетка містить панкреатину 250 мг (який має амілолитичну активність 10 000 ОД, протеолітичну активність 10 000 ОД, ліполітичну активність 800 ОД), пепсину 60 мг, діастази 125 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза, гідроксипропілметилцелюлоза, тальк, магнію стеарат, повідон.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

none

Фармакотерапевтична група:

Ферментні препарати, для поліпшення травлення

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Екзокринна недостатність підшлункової залози, що пов’язана із кістозним фіброзом залози, хронічним панкреатитом, станом після резекції підшлункової залози, гастректомії, непрохідністю протоки підшлункової залози або загальної жовчної протоки, стан після шунтової абдомінальної хірургії.Диспепсія, метеоризм, гіпохлоргідрія, порушення перетравлення їжі.

Протипоказання:

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату, гострий панкреатит, загострення хронічного панкреатиту, вагітність, період годування груддю, дитячий вік до 6 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не рекомендується застосовувати препарат в період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Зимал може спричинити сонливість, слабкість, розмитість зору, тому не рекомендується під час його застосування керувати транспортними засобами чи працювати з іншими механізмами.

Діти:

Не рекомендується приймати препарат дітям віком до 6 років.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують внутрішньо. Таблетки слід ковтати цілими, не розжовуючи, запиваючи склянкою води. Рекомендована доза для дорослих та дітей віком старше 12 років – 1 - 2 таблетки на добу під час або після їди, рекомендована доза для дітей віком від 6-12 років – 1 таблетка на добу під час або після їди. Дозування препарату та тривалість лікування залежить від показань та визначається лікарем.

Передозування:

Випадки передозування не описані.

Побічні дії:

Дискомфорт у шлунково-кишковому тракті, нудота, блювання, запор, діарея, букальне та перианальне подразнення, висипи на шкірі, сухість язика, сонливість. У разі прийому високих доз препарату можуть спостерігатися гіперурикемія та гіперурикозурія, у дітей із кістозним фіброзом підшлункової залози прийом високих доз може спричинити виникнення стриктур у товстому кишечнику.Рідко – слабкість, порушення зору, підвищена чутливість очей до світла, зменшення потовиділення.

Лікарська взаємодія:

Антациди пригнічують стимульовану секрецію хлористоводневої кислоти, а також знижують гістамінозалежну секрецію пепсину.Сполуки заліза зменшують активність діастази.Препарат підвищує вплив алкоголю та інших лікарських засобів, що чинять пригнічувальну дію на ЦНС.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 °С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери в картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.