На території лікарні Охматдит руками батьків пацієнтів створена живописна зелена зона для відпочинку та відновлення

Дата створення: 02 вересня, 15:02
Дата оновлення: 02 листопада, 10:51
На территории Охматдета руками родителей пациентов создана живописная зеленая зона для отдыха и восстановления фото

Навколо лікарні Охматдит тепер розташована зелена зона для відпочинку та відновлення пацієнтів, їх родичів і персоналу.

Ідея створення такого необхідного для дитячої аудиторії в міському ландшафті місця відпочинку - прийшла в голову батькам маленьких пацієнтів неспроста. Як і сама ідея, так і її реалізація були втілені в життя дуже професійно. Адже автором ідеї стала член Гільдії ландшафтних архітекторів України Юлія Рашковська, яка разом з своєю дитиною проходила обстеження в лікарні Охматдит.

Вона підготувала проект розташування зеленої зони на території лікарні, а потім зібрала команду з 20-х батьків, діти яких проходили тут лікування, та разом вони створили так звану зелену зону для відпочинку.

Юлія Рашковська уточнила, що ідея проекту прийшла до її неспроста. Адже коли вона зверталась з дитиною в лікарню та стояла в довгій черзі на обстеження, то вийшла на вулицю подихати свіжим повітрям. Проте побачила, що на території лікарні не було місць, куди можна бути б просто присісти та відпочити. Батьки дітей не рідко сідали перепочити просто на бордюр або спирались на стіни приміщення.

Генеральний директор НДСБ Охматдит Володимир Жовнір з великою вдячністю віднісся до ініціативи батьків та всіляко підтримував їх у реалізації цієї задумки. Відповідно до плану реалізації проекту, на території лікарні буде облаштовано в цілому 500 кв. метрів території. 13 серпня 2021 р. були висаджені перші зелені насадження. При цьому реалізація великої частини даного проекту ще попереду.