У Донецькій області завершується будівництво госпіталя для ветеранів АТО

Дата створення: 02 вересня, 15:30
Дата оновлення: 02 листопада, 11:45
В Донецкой области завершается строительство госпиталя для ветеранов АТО фото

В м. Святогорськ Донецької області на стадії завершення будівництво госпіталю для ветеранів АТО, яке проводиться у рамках проекту Президента України «Велике будівництво». Про це проінформовали в Донецькій обласній адміністрації.

Уточняється, що новозбудований святогорський госпіталь має 180 койко-місць. Данний медичний заклад буде спеціалізовано займатися наданням послуг з реабілітації учасників бойових дій у зоні проведення ООС.

Для проведення комплексної реабілітації у госпіталі буде сформовано сучасну технічну базу, де буде представлено новітнє діагностичне та тренажерне обладнання, для формування якої з держбюджету вже виділено 34 млн. грн.

У госпіталі будуть працювати професійні лікарі-реабілітологи, масажисти та психологи.

Директор департаменту охорони здоров'я Донецької обласної адміністрації Володимир Колесник уточнив, що в госпіталі воїни АТО будуть проходити реабілітацію на найрізноманітніших тренажерах, включаючи ті, які працюватимуть у басейні. Среди медичного обладнання в закладі буде працювати діагностичне обладнання, магнітно-резонансний томограф, рентген кабінет, лабораторії та ін.

Нещодавно «МП» інформувала, що нове відділення екстренної медичної допомоги, в рамках проекту «Велике будівництво» запрацювало в Сумах.

Також, як інформувала «МП», в Харкові за програмою «Велике будівництво» буде збудовано новий онкоцентр.