5 простих та ефективних способів зміцнити імунітет

Дата створення: 18 січня, 14:02
Дата оновлення: 18 січня, 14:19
5 простых и эффективных способов укрепить иммунитет фото

Вони допоможуть надовго розпрощатися з багатьма вірусними захворюваннями

Більше дихайте на свіжому повітрі. Мрієте як у дитинстві восени бігати калюжами, а взимку – грати в сніжки? Немає нічого простішого! Одягайтеся тепліше і швидше виходьте із сім'єю чи друзями на вулицю. Окрім гарного настрою, підвищення рівня вітаміну Д гарантовано! Цей мікроелемент допомагає підтримувати імунну систему.

Стрес женіть геть! Постійна перенапруга знижує здатність організму протистояти хворобам. Дозвольте собі розслабитись! Зробіть ванну з додаванням ароматних олій, займіться йогою або медитацією.

Спілкуйтеся з друзями. Приємні бесіди або веселі зустрічі допомагають тримати імунітет у тонусі. А ось самота, на думку вчених, робить організм більш схильним до хвороб.

Висипайтеся! Дослідження показують, що люди, які не висипаються, частіше хворіють та гірше одужують. А ось повноцінний нічний відпочинок – запорука здоров'я. Для того, щоб він завжди був солодкий і міцний, вдень займайтеся спортом, а ввечері – відмовтеся від довгого проведення біля екрана монітора або комп'ютера.

Займайтеся фітнесом із задоволенням. Фізичні вправи відмінно підтримують захисні сили нашого організму. Але якщо ранкові пробіжки вам не до душі, вибирайте ті, що подобаються – танці, йогу чи хулахуп. Все лише піде на користь.

Читайте також: Змінивши лише одну звичку, можна знизити рівень холестерину: вчені