Гінекологи назвали 6 незвичайних симптомів, що виникають при менопаузі

Дата створення: 19 січня, 10:40
Дата оновлення: 19 січня, 15:31
Гинекологи назвали 6 необычных симптомов, которые возникают при менопаузе фото

Гормональні зміни, пов'язані з в'яненням жіночого організму, іноді може визначити лише лікар

Шум у вухах

Жінки в період менопаузи можуть відчувати у вухах дзвін або шум, не пов'язаний із навколишніми звуками. Він може продовжуватися цілодобово, а потім набути форми короткочасних нападів, які спочатку посилюються, а потім зникають.

Болі у спині

Зниження в крові рівня жіночого гормону естрогену в крові відбивається на щільності кісток, вони стають більш крихкими. Це може викликати біль у кінцівках та хребті. Гормональні зміни також викликають розвиток остеопорозу, внаслідок якого зростає схильність до травматизму.

Суха шкіра

Дефіцит естрогену в організмі супроводжується сухістю шкіри. У цей період дуже потрібно подбати про її зволоження як зовні, так і зсередини: пийте достатньо води та використовуйте зволожуючі креми для обличчя.

Болюче сечовипускання

Низький рівень естрогену послаблює тканини статевих та сечовивідних шляхів. Жінки можуть відчувати стресове нетримання сечі, а також печіння та біль при сечовипусканні.

Головні болі

Зміна рівня гормонів викликає розширення та звуження судин головного мозку, що призводить до зміни тиску. Звідси – періодичний головний біль.

Високий рівень холестерину

Нестача естрогену впливає на рівень ліпопротеїдів низької щільності, так званого «поганого» холестерину. А він «сигналізує» про ризик розвитку атеросклерозу. Проблеми з серцем можуть виникнути навіть у жінок, які раніше не мали подібних проблем.

Читайте також: Експерт назвав 3 шкідливі звички, які пришвидшують старіння шкіри