Дієтологи назвали принципи здорового способу життя

Дата створення: 25 січня, 17:13
Дата оновлення: 25 січня, 17:20
Диетологи назвали принципы здорового образа жизни фото

Слідкуйте за тиском та об`ємом талії

Лікарі радять зважуватися не рідше одного разу на тиждень та вимірювати коло талії сантиметром. Також слід контролювати кров'яний тиск. Якщо він підвищився до відмітки 140/90 мм рт. ст., треба зменшити калорійність їжі та споживання солі.

— Обмежте споживання насичених жирів, що містяться у червоному м'ясі, м'ясних напівфабрикатах та сирах, збільште споживання риби та овочів. Включіть в раціон рослинне олію, насіння та горіхи. Скоротіть споживання цукру, зокрема в напоях, пийте більше чистої води, — каже професор Джорджіо Сесті, передає італійське інформаційне агентство ANSA.

Експерт порадив щотижня виконувати помірні фізичні навантаження (швидка ходьба, біг, їзда на велосипеді, плавання) не менше 150 хвилин. І нагадав, що при погіршенні самопочуття слід одразу звернутися до лікаря та виконувати всі його рекомендації.

— Приймайте знеболювальні та антибіотики, лише якщо їх прописав лікар. Пам'ятайте, що при неправильному прийомі нестероїдних протизапальних препаратів використання (НПЗП) зростає ризик серцевого нападу, інсульту, шлункової кровотечі та захворювання нирок, — застеріг професор.

Читайте також: 5 простих та ефективних способів зміцнити імунітет