Дієта, яка підніме настрій та зробить щасливим

Дата створення: 02 лютого, 12:40
Дата оновлення: 02 лютого, 12:51
Диета, которая поднимет настроение и сделает счастливым фото

Включіть певні продукти в щоденний раціон, — і нудьга пройде

Сніданок: хліб з олією та сиром

Щоб день добре розпочався, приготуйте «сніданок щастя». До нього можуть війти: 100 г сиру пармезана, жменя горіхів й гарбузового насіння, скибочка цілозернового хліба з маслом, смажене яйце, зелений чай або неміцна чорна кава. Тим, хто працює фізично, рекомендується також з'їсти банан.

  • Продукти, що містять селен, допомагають боротися від стресу та захищають від раку. Шукайте їх у грибах, капусті, цибулі, морепродуктах, бразильських горіхах.
  • Дофамін, який називають гормоном щастя, міститься в мигдалі, авокадо, бананах, спаржі, шпинаті, моркві та гарбузовому насінні.

Шоколад — для гарної пам'яті

Гіркий шоколад, що містить не менше 70% какао, є джерелом магнію, необхідного для гарної пам'яті. Шоколад з повітряним рисом додатково забезпечить організм вітаміном В, необхідного для балансу нервової системи. До речі, насіння соняшника, кунжут, мигдаль й бразильські горіхи також містять магній.

  • Для бадьорості духу вистачить два-три кубики шоколаду або жменя горіхів на день.

Ловись, рибка!

Жирна риба (оселедець, тунець, лосось), а також рослинні жири (оливкова, соняшникова, лляна та горіхова олії) забезпечують організм необхідними кислотами омега-3. Вони беруть участь в активації секреції мелатоніну — гормону, що регулює сон та інші біологічні ритми, та дуже важливі для організму.

  • Приготуйте «соус щастя» з рівної кількості оливкової, лляної, соняшникової та олії виноградних кісточок. Його можна використовувати щодня для заправки овочевих салатів, супів чи каш. Досить ложки — і настрій покращується!

Читайте також: Настрій людини залежить від часу її ранкового підйому: дослідження