Створено застосунок, який супроводжує пацієнтів до та після операції

Дата створення: 03 лютого, 11:58
Дата оновлення: 03 лютого, 12:12
Создано приложение, которое сопровождает пациентов до и после операции фото

Він дозволяє швидше відновитися та скоротити час госпіталізації

У лікарні Irccs Sacro Cuore Don Calabria в Неграр-ді-Вальполічела щорічно проводиться в середньому 500 операцій на товстій кишці, з яких 250 онкологічних. Її хірурги розробили першу програму iColon. Вона супроводжує пацієнтів до і після колоректальної операції незалежно від того, онкологічна вона чи ні.

Цей застосунок, який використовується з травня 2020 року при лікуванні 300 хворих, дозволив покращити лікування можливих післяопераційних ускладнень та скоротити кількість днів госпіталізації –— з 6 до 4. Завдяки йому пацієнт може підтримувати прямий зв'язок зі спеціалістами, що зменшує ризик ускладнень. Нещодавно лікарі опублікували дослідження щодо використання нової програми.

— Багато ускладнень колоректальної хірургії виникають через неоптимальний передопераційний стан пацієнта, його нерухомість або тривале перебування в лікарні. Для їх зменшення й розроблено новий застосунок, — пояснює директор відділення загальної хірургії Irccs Negrar та автор дослідження Джакомо Руффо, передає італійське інформаційне агентство ANSA.

Лікарі радять своїм пацієнтам розглядати хірургічне втручання як змагання у перегонах: перебування в передопераційний період у хороших умовах дає більше гарантій на успішний перетин фінішної межі та зменшення ускладнень. А подальший процес реабілітації, який завдяки застосунку контролює лікар, дозволяє швидше відновитися.

Читайте також: Літні люди все частіше використовують голосові застосунки: дослідження