4 напої, захоплення якими призводить до проблем із пам'яттю

Дата створення: 07 лютого, 16:53
Дата оновлення: 07 лютого, 17:09
4 напитка, увлечение которыми приводит к проблемам с памятью фото

І загрожує ризиком розвитку багатьох недуг

1. Солодкі напої

Споживання великої кількості солодких газованих напоїв збільшує ризик появи надмірної ваги чи ожиріння, підвищують рівень цукру на крові. Це може стати причиною розвитку серцевих захворювань, а також хвороби Альцгеймера, для якої характерні провали в пам'яті.

2. Алкоголь

Надмірне вживання алкоголю пов'язане зі зниженням когнітивних функцій, а також негативним впливом як на короткочасну, так й на довготривалу пам'ять. Дослідження показують, що потяг до спиртного може зменшити білу речовину мозку, а також потроїти ризик деменції на ранніх стадіях.

3. Кава

Якщо ви цілими днями п'єте каву, то ризикуєте не заснути вночі. З цієї причини у вечірній час варто відмовитися від алкоголю та енергетичних напоїв. Нестача сну може призвести до розвитку хвороби Альцгеймера та розладів когнітивних функцій. У той час як здоровий нічний відпочинок допомагає мозку обробляти та зберігати інформацію.

4. Молоко

Продукти з високим вмістом насичених жирів, у тому числі молочні, погано впливають на стан кровоносних судин головного мозку, що може призвести до проблем з пам'яттю. Тому пийте їх дозовано.

Читайте також: Алкоголь шкідливий не лише у великих дозах, а й у малих: дослідження