Астролог пояснив, чому Раки пухкі, а Козероги — худенькі

Дата створення: 11 лютого, 12:59
Дата оновлення: 11 лютого, 13:13
Астролог объяснил, почему Раки пухленькие, а Козероги — худенькие фото

Багато залежить від знака зодіаку, під яким народилася людина

Карта народження

Для того, щоб зрозуміти, чому одні жінки катують себе дієтами, а інші зберігають струнку фігуру і при цьому ні в чому не відмовляють, досить поглянути на особистий гороскоп.

— У ньому враховується як час народження, так й місцезнаходження у знаках Сонця, яке відповідає за життєздатність людини. А ось планети та знак на Асценденті вказують на зовнішні дані. Так, за Раками та Тельцями водиться слава пухленьких. Але не кожен Рак може похвалитися пишними формами, все упирається в Асцендент, градус зодіаку, до якого потрапляє точка сходу. Якщо людина народилася під знаком Тельця, а його Асцендент стоїть у Козерізі, то все, що потрапляє до нього в шлунок, спалюватиметься як у топці, — в ексклюзивному інтерв'ю «Медправді» пояснила найпопулярніший астролог Валентина Бак.

Традиційно стрункістю відрізняються Близнюки, Козерога, Діви. Але якщо Сонце у цих знаках не є показником витонченості, то Асцендент у них обов'язково дає струнку зовнішність. Так, Людмила Марківна Гурченко на момент народження мала Місяць у Близнюках — звідси її кокетство та тонка талія. А ось Терези на Асценденті можуть давати супергармонійну фігуру, що можна бачити на прикладі Пенелопи Круз.

4 стихії

До речі, приналежність до тієї чи іншої стихії також відбивається на зовнішності.

Народжені під стихією Вогню (Овен, Лев, Стрілець) зазвичай мають швидкий метаболізм та відрізняються мускулистою статурою.

Стихія Води (Скорпіон, Рак, Риби) дає пухке тіло, схильність до повноти в районі живота, адже вода має тенденцію накопичуватися в організмі.

Народжені під стихією Повітря (Водолій, Терези, Близнюки) переважно відрізняються стрункістю.

Стихія Землі (Діва, Козеріг, Телець) наділяє тіла їхніх власників фігурністю та пружністю. Представники цієї стихії навіть у старості відрізняються вартий заздрості молоддю.

Читайте також: 5 варіантів сніданку, які допоможуть ефективно схуднути