3 знайомі продукти, які допоможуть позбутися метеоризму і при цьому схуднути

Дата створення: 14 лютого, 17:58
Дата оновлення: 14 лютого, 18:03
3 знакомых продукта, которые помогут избавиться от метеоризма и при этом похудеть фото

Здуття живота, яке часто супроводжується болем та дискомфортом, пов'язане з надлишком газу в кишківнику

Кефір

Кефір, на відміну від натурального йогурту, втричі більше містить корисних бактерій. При проблемах із травленням дієтологи радять вибирати кефір з лактазою, ферментом, що розщеплює лактозу, яка часто є причиною багатьох проблем зі шлунком. А регулярне споживання цього кисломолочного напою нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту та допомагає позбутися зайвих кілограмів.

  • Вибирайте сорти кефіру, в яких немає цукру.

М'ята перцева

Позбутися після щільного обіду відчуття дискомфорту в животі допоможе чашка м'ятного чаю. Олії, що містяться в ньому, у тому числі ментол, сприяють розслабленню м'язів травного тракту, що знімає спазми, які викликають здуття живота. Крім цього, м'ятний чай покращує відтік жовчі, що сприяє розщепленню жирів та швидкому перетравленню їжі. У результаті – схуднення гарантоване.

  • Заварюйте чай зі свіжого листя м'яти. При її сушінні або обробці можуть бути втрачені ефірні олії, що перешкоджають здуттю живота.

Імбир

Цей натуральний засіб можна використовувати не лише проти застуди. Також воно відмінно підходить для зняття болю у м'язах. З'єднання в імбирі стимулюють кишкові соки, які відповідають за травлення їжі, що дозволяє зменшити метеоризм. А завдяки вмісту таких речовин, як гінгерол та шогаол, покращується метаболізм організму, що допомагає позбутися зайвих кілограмів.

Читайте також: 5 правил бігу для ефективного схуднення