Медичні довідки для школярів: що потрібно знати

Дата створення: 06 вересня, 14:29
Дата оновлення: 02 листопада, 23:20
Медицинские справки для школьников: что нужно знать фото

Незабаром початок навчального року. Окрім традиційних підготувань до навчального процесу, батьки також повинні будуть надати медичні довідки. Як відомо, вже більше трьох років як МОЗ України скасував вимогу про надання «Медичної карти дитини», тому для відвідування дитсадків та шкіл вже не потрібно надавати довідку форми № 026/о.

Проте, за вимогами МОЗ, чинними залишаються вимоги надавати 2 документи: Карту профілактичних щеплень» (№ 063/о) та «Довідку учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» (форма № 086−1/о). Згідно вимог МОЗ довідку форми № 086−1/о потрібно оновлювати, звертаючись до медичних закладів кожного року аж до моменту закінчення школи.

Уточнюється, що в приватних медичних закладах наприклад, м. Києва вартість отримання такої довідки складає близько 500 грн. Безкоштовно отримати дану довідку можна звернувшись до сімейного лікаря або педіатра, після проходження школярем профілактичного медичного огляду.

Нещодавно «МП» також писала, що згідно британського дослідження школи не є осередками інфекції Соvid-19 і їх можна безпечно відкривати після літніх канікул та не закривати під час локдауну.