3 знайомі рослини, які допоможуть при лікуванні COVID-19

Дата створення: 21 лютого, 16:38
Дата оновлення: 21 лютого, 17:16
3 знакомых растения, которые помогут при лечении COVID-19 фото

Ці трави впораються зі втомою не тільки при коронавірусі

Женьшень зміцнює імунітет

Женьшень визнан у світі ефективним засобом стимулювання життєвих сил організму. Рекомендується людям, ослабленим тривалими захворюваннями, зокрема інфекційними.

Женьшень нейтралізує вільні радикали, які руйнівно діють клітини і прискорює процес старіння. Він також покращує когнітивні функції та захищає від втрати пам'яті. На все це схильні хворі COVID-19. Женьшень допомагає їм захистити мозок та зміцнити імунітет.

  • Приймайте настойку женьшеню по 15–25 крапель за 30–40 хв до їди двічі-тричі на день.

Шипшина захищає мозок

У плодах шипшини міститься понад 130 лікарських сполук, у тому числі рекордна кількість вітаміну С, який зміцнює та регенерує організм. Препарати шипшини прискорюють одужання при пневмонії, а також надають захисну дію на головний мозок та стимулюють активність імунних клітин в організмі.

  • Плоди шипшини залийте окропом, накрийте кришкою та нагрівайте на водяній бані протягом 30 хв. Процідіть. Дайте настоятися в термосі 6–7 годин. Приймайте по пів склянки щодня.

Обліпиха знімає запалення

У плодах обліпихи міститься до 14 вітамінів, а за кількістю вітаміну С вони поступаються лише шипшини. Їх рекомендують вживати людям після тяжких, тривалих чи захворювань, які рецидивують, що спричинені бактеріями чи вірусами. Також ця рослина допоможе у період одужання після COVID-19.

Мікроелементи, які є в обліписі, активують відновлення організму після пошкоджень, у тому числі в головному мозку, серці та легенях. Також вони усувають окисний процес, спричинений зараженням коронавірусом SARS-CoV-2.

  • Пийте чай, заварений із сушених ягід обліпихи.

Читайте також: 4 продукти, які допомагають розріджувати кров