Делікатна ознака, яка вказує на високий тиск

Дата створення: 23 лютого, 11:55
Дата оновлення: 23 лютого, 11:57
Деликатный признак, который указывает на высокое давление фото

Цей симптом на 40% збільшує розвиток гіпертонії

Згідно зі статистикою, понад 1 млрд людей на планеті страждають на гіпертонію, яка є однією з причин передчасної смерті. Так, у 2015 році через ускладнення, спричинені високим кров'яним тиском, загинуло близько 10 млн населення. За якими ознаками можна визначити схильність до цього захворювання?

Японські вчені провели дослідження за участю 1882 респондентів. Усім їм вимірювали тиск і попросили сказати, як часто вони мочилися вночі. Як виявилося, дві третини з них вночі здійснювали повторні походи в туалет, і всі вони страждали на підвищений артеріальний тиск.

Річ у тім, що ніктурія, або нічне сечовипускання, на 40% збільшує ймовірність виникнення гіпертонії. І чим частіше людині потрібно вночі сходити в туалет, тим вищий ризик її появи.

— Наше дослідження показує, що якщо ви маєте потребу помочитися вночі, у вас може бути підвищений кров'яний тиск або надлишок рідини в організмі. Зменште споживання солі та обов'язково проконсультуйтеся у лікаря,  — радить автор дослідження, доктор Сатоші Конно, пише PsyBlog.

Читайте також: Гіпертонія в молодості загрожує передчасною деменцією