5 помилок, які не дають схуднути

Дата створення: Сьогодні, 17:59
Дата оновлення: Сьогодні, 18:11
5 ошибок, которые не дают похудеть фото

Жорсткі дієти можуть викликати діаметрально протилежний ефект

Помилка №1. Нестача вуглеводів

Багато хто вважає, що для швидкого схуднення достатньо виключити вуглеводи. Твердження справедливе, якщо йдеться про складні вуглеводи, що містяться у випічці та солодощах. Однак прості, корисні, вуглеводи забезпечують організм необхідними мікроелементами, клітковиною та вітамінами групи В. Шукайте їх у вівсяній крупі, гречці, булгурі та ін.

Помилка №2. Пропускати прийняття їжі

Пропуск приймання їжі не тільки не сприяє швидкому схудненню, а й може призвести до розладів харчової поведінки. Це загрожує нарушенням метаболізму, що небезпечно збільшенням споживання калорій при наступному перекусі. Вибір лише обіду або вечері протягом дня не допоможе швидко схуднути.

Помилка №3. Готувати гарніри з бобових та картоплі

Бобові є джерелом білків та вуглеводів. Однак вони відрізняються високим вмістом поживних речовин. Тому дієтологи не радять розглядати їх як гарнір. Нут, квасоля, картопля чи горох замінюють не овочі, а продукти з високим вмістом білка, такі як м'ясо, риба, яйця чи сири.

Картопля багата на вуглеводи та є відмінною альтернативою хлібу або макаронам. Проте від неї краще відмовитись. Найкращим гарніром стануть овочі. Вони містять волокна, які посилюють почуття ситості, зменшують всмоктування цукру у кров та нормалізують роботу кишківника.

Помилка №4. Недостатньо води

Вода необхідна хорошого самопочуття організму. Рясне питво саме по собі не сприяє схудненню, але допомагає швидше відчути насичення і, отже, зменшити почуття голоду. На день необхідно випивати близько 2 л води. Це чудова заміна солодким фруктовим сокам і газованим напоям.

Помилка №5. Нестача жирних кислот

Жири відіграють роль у згортанні крові та у правильному функціонуванні серцево-судинної та імунної систем. Віддавайте перевагу «хорошим» продуктам рослинного походження або продуктам, отриманим з оливкової олії, риби жирних сортів, сухофруктів, авокадо.

Читайте також: 5 варіантів сніданку, які допоможуть ефективно схуднути