Компреси з капусти знімуть біль у суглобах і допоможуть при тромбозі

Дата створення: 17 березня, 12:41
Дата оновлення: 17 березня, 12:53
Компрессы из капусты снимут боли в суставах и помогут при тромбозе фото

Цей овоч є джерелом вітамінів і не має побічних ефектів

При запаленнях: розімніть і покладіть

Капуста містить протизапальні, протинабрякові, протиракові та знеболювальні сполуки. Є джерелом вітамінів групи В, а також С, РР, К, фосфору, калію, сірки та кальцію. У капусті багато антиоксидантних флавоноїдів та антоціанів, тому її листя можна з успіхом застосовувати при різних запаленнях по всьому тілу.

Щоб зробити компрес із капусти при запаленнях, спочатку розімніть капустяне листя, щоб воно пустило сік. Покладіть його на хворе місце, накрийте харчовою плівкою та тканиною. Залиште компрес на 10–15 хв. Однак якщо у вас серйозні інфекції, краще проконсультуватися з лікарем.

При артритах: наріжте та підігрійте

Тепле листя капусти рекомендується при болях у суглобах, наприклад при артритах. Вони допомагають полегшити симптоми.

Наріжте і трохи роздавіть листя капусти, щоб випустити трохи соку. Загорніть його у фольгу та поставте в духовку на кілька хвилин. У результаті воно стане теплим та м'яким. Після вилучення з духовки зачекайте, поки листя стане теплим (не гарячим, інакше воно може залишити опік). Оберніть хворе місце теплим листям капусти, обмотайте його бинтом, потім накрийте фольгою, щоб зберегти тепло. Залиште капустяний компрес мінімум на 1 годину, а краще — на ніч.

  • Для цієї процедури найкраще використовувати листя молодої капусти.

При тромбозі: холодно-гаряче

Тромбоз вен на ногах може викликати біль, набряклість, почервоніння шкіри, що свідчить про запалення. За таких симптомів завжди рекомендується звертатися до лікаря. Як допоміжний засіб можна використовувати компреси з капустяного листя, як теплі, так і холодні. Листя можна підігріти в духовці або охолодити в холодильнику. Вони допоможуть полегшити біль та зменшити запалення.

Читайте також: Скандинавська дієта: оздоровлення без схуднення