У Європі кожна п'ята дитина піддається відеоіграм

Дата створення: 24 березня, 17:40
Дата оновлення: 24 березня, 17:53
В Европе каждый пятый ребенок подвержен видеоиграм фото

У хлопчиків ризик такої залежності майже тричі вищий, ніж у дівчаток

Фахівці Інституту клінічної фізіології Національної дослідницької ради, кафедри психології розвитку та соціалізації Університету Падуї (Італія) та Австралійського університету Фліндерса вивчили, як використання відеоігор впливає на здоров'я, успішність та прихильність школярів. Вони проаналізовані дані Європейського проєкту з дослідження алкоголю та інших наркотиків 2019 року щодо ігрової поведінки 89 000 підлітків віком від 15 до 16 років, які проживають у 30 європейських країнах.

— Виявилося, що найменш залежні від ігор підлітки Данії (12%), а найбільше — Румунії (30,2%). Найвища залежність серед студентів спостерігається в Італії (23,9%). А в середньому по Європі переважно ігроманії схильні хлопчикі (34%), ніж дівчатка (12,8%), — розповів координатор проєкту Сабріна Молінаро, передає ANSA.

Експерти впевнені, що у розв'язанні цієї проблеми можуть допомогти батьки. А також сподіваються на соціальну політику країн. Це дозволить економічно підтримати сім'ї та покращити не лише низку заходів для здорового відношення розвитку підлітків, а й їхні стосунки з близькими.

Читайте також: Діти, які багато дивляться телевізор, схильні до депресії та агресивності