6 найпоширеніших помилок у догляді за капілярною шкірою

Дата створення: 29 березня, 12:38
Дата оновлення: 29 березня, 12:41
6 самых распространенных ошибок в уходе за капиллярной кожей фото

Купероз, при якому на обличчі з'являється сіточка дрібних судин, потребує акуратного догляду. Тільки так можна тримати капіляри під контролем та уникнути появи еритеми. Проте не всім це вдається. І тільки тому, що роблять прикрі помилки

1. Покладаєтеся на випадкові продукти

Якщо у вас гіперчутлива шкіра зі схильністю до розриву капілярів, вибирайте косметику, спрямовану на зміцнення крихких судин. Зверніть увагу на м'які формули на основі безпечних та перевірених рослинних інгредієнтів.

2. Робите часто пілінг

Чутлива шкіра не любить сильного тертя. Тому краще віддати перевагу ферментативному пілінгу. Він м'яко очищає шкіру завдяки рослинним ферментам.

3. Очищаєте шкіру буквально від усього

Часте миття, понад двох разів на день, може дратувати та сушити шкіру. Також порушувати її природний захисний бар'єр можуть і різні засоби для чищення. Вибирайте ті, які призначені для куперозної шкіри з безпечним складом, який не дратує ліпідний бар'єр епідермісу.

4. Вмиваєтесь занадто теплою водою

Холодна вода не підходить для миття. У поєднанні з гелем або піною вона недостатньо розчиняє бруд та молекули шкірного сала. А дуже тепла може пересушити вашу шкіру. Використовуйте теплу воду.

5. Використовуєте неправильний SPF

Вплив сонця шкідливий для будь-якої шкіри, особливо капілярної, яка схильна до перепадів температур. Під впливом сонця капіляри частіше лопаються і стають видимими під поверхнею шкіри, утворюючи плями чи еритему. Щоб цього не допустити, використовуйте крем з ультрафіолетом цілий рік. Влітку вибирайте крем, який забезпечує високий захист, бажано spf50, а в міжсезоння — на рівні min spf 6.

6. Швидко вводите нові продукти

Якщо у вас гіперчутлива кожа, краще поступово замінювати косметику для догляду та уважно спостерігати за реакцією шкіри. Перед використанням кожного продукту варто зробити шкірний тест, щоб побачити, чи не дратує він. Уникайте випадкового вибору та надмірного тестування новинок ринку, тому що ваш делікатний колір обличчя може реагувати алергією та роздратуванням.

Читайте також: 4 рецепти масок з алое, які допоможуть позбутися прищів на обличчі