Від оніміння рук допоможуть масаж шиї та трав'яні компреси

Дата створення: 29 березня, 17:57
Дата оновлення: 29 березня, 17:59
От онемения рук помогут массаж шеи и травяные компрессы фото

Домашні засоби можна використовувати, коли причиною недуги не є серйозне захворювання

Оніміння рук може мати безліч різних причин, починаючи від дефіциту мінералів та вітамінів і закінчуючи неврологічними проблемами. У разі захворювання, оніміння рідко виникає як поодинокий симптом. І тоді потрібна негайна медична допомога. Але якщо набряклість викликана природними способами, можна скористатися простими засобами.

Розминка для покращення кровообігу

  • Регулярно розтягуйтесь. Робіть такі вправи, як повороти рук, шиї, зап'ясть.
  • Якщо ви проводите тривалий час в одному положенні, наприклад, за комп'ютером, робіть перерви кожні 30–60 хв для розминки. Рух покращить кровообіг та розвантажить пригнічені ділянки.
  • За роботою використовуйте підставку для рук, щоб уникнути синдрому зап'ястного каналу.
  • Обмежте рухи, що повторюються, і змініть положення — постійне виконання певної діяльності може призвести до тиску на нерв.
  • Зробіть масаж шиї самостійно або за допомогою іншої людини.
  • Зверніться до фізіотерапевта. Він порекомендує вправи, які допоможуть підтримати кровообіг, стабілізувати та зміцнити м'язи, покращити роботу периферичної нервової системи. Їх можна виконувати самостійно вдома.

Заспокоять звіробій та меліса

Слідкуйте, щоб у раціоні були завжди фрукти та овочі. Віддавайте перевагу продуктам, багатим на вітамін В, а також магнієм і кальцієм. Вони містяться в молоці, яйцях, рибі, крупах, капустах, зелені, буряках, горіхах.

Зняти відчуття оніміння можна і за допомогою трав'яних компресів. Полегшити невропатичний біль допоможуть куркума, чорний кмин, екстракти плодів перцю, шафран. А заспокійливу дію на нервову систему мають звіробій, лист меліси або шишки хмелю. З них краще робити настої. Також можна застосувати лавандову олію. Потріть нею руки або додайте 10–15 крапель у теплу ванну.

Читайте також: Чому синіють нігті на руках: від пневмонії до астми