Житомирська область повністю завершила заплановану реконструкцію приймальних відділень опорних лікарень

Дата створення: 07 вересня, 11:32
Дата оновлення: 04 листопада, 08:55
Житомирская область полностью завершила запланированную реконструкцию приемных отделений опорных больниц фото

Як відомо в Україні в рамках проекту «Велике будівництво» під патронатом Президента реалізується масштабних національний проект з реконструкції приймальних відділень опорних лікарень у всіх областях країни. Мета проекту, за словами Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова – зробити приймальні відділення лікарень сучасними, зручними та максимально ефективними з точки зору реалізації їх функцій.

Однією з перших заплановану програму реконструкції приймальних відділень у всіх 7-ми опорних лікарнях області успішно завершила Житомирська область.

Зокрема, капітальний ремонт та реконструкція приймальних відділень була проведена в таких закладах області, як:

  • «Бердичівська міська лікарня» - реконструкція I-го поверху частини нежитлової будівлі операційного корпусу для роботи відділення екстреної медичної допомоги по вул. Здоров’я, 1 в м. Бердичів;
  • «Овруцька міська лікарня» - реконструкція частини приміщень першого поверху приймального відділення;
  • «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» -
  • реконструкція приймального відділення екстреної медичної допомоги корпусу №2;
  • «Лікарня №1» - реконструкція приміщень для розміщення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги;
  • Реконструкція приміщення приймального відділення стаціонарного корпусу №1 під відділення екстреної медичної допомоги в м. Коростишів;
  • «Центральна районна лікарня - реконструкція приймально-діагностичного відділення для роботи підрозділу екстреної медичної допомоги;
  • центральна міська клінічна лікарня Коростенської міської ради - реконструкція з будівництвом хірургічного корпусу.

Нещодавно «МП» також інформувала, що обласні лікарні для дітей та дорослих по всій Україні модернізують за європейськими стандартами.

Згідно повідомлення Міністерства охорони здоров'я, у всіх областях України проведуть масштабну модернізацію обласних дитячих та дорослих лікарень. Це завдання буде реалізоване відповідно до програм Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та «Здорова Україна».

Будівельні роботи по модернізації і реконструкції лікарень заплановано розпочати вже у 2022 р. Поставлено завдання завершити роботу над цим проектом протягом 2022-2023 рр.

Кирило Тимошенко уточнив, що в ході модернізації будуть реконструйовані фасади обласних лікарень України, а також при виявлені потреби в цьому - створені хірургічні відділення, вертолітні майданчики і т.д. При цьому всі обласні лікарні заплановано оснастити найсучаснішою медичною технікою. Запланована орієнтовна вартість проекту складає 20 млрд. грн.

Кирило Тимошенко також розповів, що в уже в кінці 2021 р почнуть працювати 600 реконструйованих амбулаторій та 200 прийомних відділень в лікарнях України.