Вчені назвали траву, яка зменшує почуття голоду та допомагає схуднути

Дата створення: 06 квітня, 17:28
Дата оновлення: 06 квітня, 17:45
Ученые назвали траву, которая уменьшает чувство голода и помогает похудеть фото

Включайте в щоденний раціон шпинат, якщо хочете позбавитися черевного жиру

Напій для тонкої талії

Згідно з декількома дослідженнями, постійне споживання шпинату та широколистяних овочів допомагає схуднути у найскладніших місцях. Річ у тому, що шпинат, як і всі широколистяні овочі, містить багато розчинних волокон, що покращують роботу кишківника. Щобільше, він надовго насичує, що допомагає не відчувати голоду, який часто охоплює під час дієт. Так, згідно з одним проведеним експериментом, у якому взяли участь 60 людей з надмірною вагою та ожирінням, споживання екстракту шпинату зменшило потяг до їжі більш ніж на 2 години.

Ще одне дослідження було проведено вченими Лундського університету (Швеція). У ньому взяли участь 38 жінок із надмірною вагою. Протягом трьох місяців, щоранку, перед сніданком, усі учасниці пили зелений напій. Половині жінок давали 5 г екстракту шпинату, а другій половині — плацебо. При цьому всі вони мали дотримуватися збалансованої дієти, включаючи триразове харчування.

— Ті, хто пив екстракт шпинату, втратили в середньому по 5 кг, тоді як учасники контрольної групи не більше 3,5 кг. Це пояснюється тим, що тилакоїди, які є у листі, знижують почуття голоду до 95%. Ті, хто отримував їх, легше дотримувалися триразового харчування, вони не мали потягу до їжі, — зазначила професор медицини та фізіологічної хімії Шарлотта Ерлансон-Альбертссон, пише GreenMe.

Як споживати

Їсти шпинат можна як самостійно, так і у поєднанні з іншими продуктами. Але тільки в тому випадку, якщо на нього немає алергії.

  • Використовуйте шпинат при приготуванні смузі, додавши до нього листя м'яти та салату, петрушку, лимонний сік, імбир, огірок, селера та лід;
  • з картоплі, шпинату та паприка зробіть вегетаріанські фрикадельки;
  • використовуйте шпинат як начинку для пирогів, додайте його при випіканні хліба;
  • готуйте зі шпинату смачні та корисні салати.

Читайте також: Овочі захищають від ожиріння, але не від серцевих захворювань: дослідження