Як кір лікувати медикаментами

Дата створення: 23 травня, 15:24
Дата оновлення: 23 травня, 16:29
Как корь лечить медикаментозно фото

І які народні засоби можна використовувати для зняття симптомів?

Кір: не допустити ускладнень

Швидкого лікування та ліків проти вірусу кору не існує. Тому терапія переважно спрямована на полегшення симптомів. У гострій стадії хворі повинні залишатися в ліжку, показаний спокій та рясне пиття.

Як лікується корова інфекція? В залежності від симптомів застосовуються такі препарати, які допоможуть пацієнтові відчути себе краще:

  • жарознижувальні знеболювальні засоби «Парацетамол», «Ібупрофен» — при болях або високій температурі;
  • вітамін А, «Ретинол» — для запобігання ураженню очей;
  • відхаркувальні препарати, муколітики — при сильному кашлі;
  • розчин із засобом «Деласкін» — для зменшення свербіння;
  • антибактеріальні краплі «Левоміцетин», «Альбуцид» — при кон'юнктивіті.

Бактеріальні ускладнення, такі як вушні інфекції або пневмонія, лікують антибіотиками «Амоксицилін», «Азитроміцин», «Цефазолін». У тяжких випадках використовуються кортикостероїди «Преднізолон» та препарати інтерферону «Інтерферон альфа-2b».

Якщо у хворого виникли судоми, призначається дегідратаційна терапія препаратами «Манітол», «Фуросемід», а також протисудомні засоби «Фенобарбітал». Якщо виник набряк головного мозку, обов'язково проводиться оксигенотерапія.

Кір: як лікувати домашніми засобами

Деякі домашні засоби допоможуть полегшити симптоми, що спричиняють подразнення. Для промивання очей при хворобі можна використовувати содовий розчин або міцний чай. Рот можна полоскати чаєм, содо-сольовим розчином, настоєм ромашки або використовувати для приготування розчину «Хлоргексидин», «Фурацилін».

Читайте також: Кір