США надали Україні 188 тис. доз вакцины Pfizer

Дата створення: 07 вересня, 14:47
Дата оновлення: 04 листопада, 11:04
США предоставили Украине 188 тыс. доз вакцины Pfizer фото

МОЗ України активно проводить програму вакцинації населення від Соvid-19, у чому йому активно допомагають поставками вакцин багато дружніх країн: Німеччина, Австрія, Польща, Угорщина, США та інші. Важливо відзначити, що такі процеси відбуваються за активного сприяння МОЗ України та безпосередньо президента країни Володимира Зеленського.

При цьому вже стало доброю традицією, проводити передачу вакцин напередодні зустрічі Президента України з вищим керівництвом країни-«постачальника» вакцини. Так як писала «МП», напередодні візиту в Україну Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель, Україна отримала від Німеччини 1,5 млн доз вакцини. Передача вакцин відбулася внаслідок попередньої згоди між Президентом України Володимиром Зеленським та канцлером Німеччини Ангели Меркель, яка пообіцяла надати таку вакцини в Україну в якості допомоги боротьби з пандемією.

30 серпня 2021 р, напередодні зустрічі українського президента з його американським колегою - Україна отримала 188 тис. доз вакцини від США.

Згідно з повідомленням посольства США в Україні, з ініціативи COVAX в Україну доставили 188 370 доз вакцини від коронавірусу Pfizer/BioNTech, безоплатно наданих урядом США.

«188370 доз вакцини Pfizer, безоплатно наданих урядом США, сьогодні прибули в Україну, на додаток до 2 млн доз вакцини Moderna, які прибули в Україну в минулому місяці», - уточнюється в повідомленні посольства.