Чому подружжю краще спати разом, а не нарізно

Дата створення: 13 червня, 14:49
Дата оновлення: 13 червня, 15:03
Почему супругам лучше спать вместе, а не врозь фото

Це корисно для здоров'я, вважають вчені Університету в Аризоні (США)

Сон із коханою людиною вважається доказом любові та пристрасті. Щобільше, він сприятливо впливає на здоров'я. Такого висновку дійшли американські фахівці. Вони проаналізували дані про сон понад 1000 осіб працездатного віку.

Як здалося, ті респонденти, яку більшу частину ночі спали з партнером, рідше відчували безсоння у порівнянні з тими, хто відпочивав на самоті. Більше того, сон з коханою людиною дозволяє легше заснути, забезпечує більш тривалий та спокійний нічний відпочинок, а також знижує ризик апное, депресії, тривоги та стресу.

Спільне використання ліжка пов'язане з вищою задоволеністю життям та стосунками. На думку вчених, під час сну з партнером приносить багато позитиву, а спільний відпочинок із дитиною збільшується стрес.

Провідний автор дослідження, співробітник з відділення психіатрії в Університеті Аризони Брендон Фуентес наголосив, що спати з партнером в одному ліжку варто не лише через підтримку пристрасті. Він додав, що умови, в яких і з ким ми спимо, мають величезний вплив на якість сну та стан здоров'я.

Читайте також: Сон допомагає позбутися тривог і хвилювань