5 міфів про вегетаріанство, які настав час розвінчати

Дата створення: 16 червня, 15:59
Дата оновлення: 16 червня, 16:27
5 мифов о вегетарианстве, которые пора развенчать фото

Багато людей виключають тваринні жири зі свого раціону. Їхні опоненти вважають, що таке харчування позбавлене достатньої кількості корисних мікроелементів. Чи це так насправді?

Міф №1. Вегетаріанці страждають від дефіциту білка

Щоправда. Незамінні амінокислоти є у рослинній їжі. І у великій кількості у деяких продуктах можуть перевищувати рекомендовану кількість білка.

Міф №2. Залізо тваринного походження краще засвоюється організмом

Щоправда. Залізо тваринного походження всмоктується більше. Але надлишку не інгібується організмом, що може стати причиною запалення. Засвоєння рослинного заліза відбувається без загрози його перевищення.

Міф №3. Без молочних продуктів неможливо отримати достатню кількість кальцію

Щоправда. Кальцій є ґрунтовим мінералом, який концентрується у деяких рослинах. Для отримання достатньо споживати зелені листові овочі, кунжут і мигдаль.

Міф №4. Надлишок вуглеводів сприяє ожирінню

Щоправда. Рослинне харчування малокалорійне, тому його дотримуються ті, хто хоче схуднути. Вуглеводи, особливо солодощі, викликають почуття задоволення.

Міф №5. Вегетаріанське харчування дуже дороге

Щоправда. Фрукти, овочі, крупи мають бути у будь-якому раціоні. Вегетаріанське живлення відрізняється використовуваним джерелом білка: бобові коштують дешевше за м'ясо. Тому воно є більш економним, ніж звичне.

Читайте також: Овочі, які допоможуть скинути жир на животі