Фізичні вправи захищають від коронавірусу та прискорюють одужання після COVID-19

Дата створення: 16 червня, 18:53
Дата оновлення: 16 червня, 19:04
Физические упражнения защищают от коронавируса и ускоряют выздоровление после COVID-19 фото

Особливо вони корисні для людей похилого віку

Постійне виконання фізичних вправ навіть удома, у будь-якому віці та, особливо у літньому, є додатковим щитом проти Sars-CoV-2. Такого дійшли італійські фахівці лікарні для коронавірусних хворих. Вони пояснюють це тим, що хороша м'язова маса сприяє правильній імунній відповіді. А ось її втрата пов'язана зі старінням і збільшує ймовірність ускладнень після перенесеної інфекції.

На думку фахівців, наявність здорових м'язів також прискорює процес загоєння та відновлення після COVID-19. За даними експертів, 87% пацієнтів після коронавірусу скаржаться на постійне нездужання та задишку.

— Фізична активність є паличкою-виручалочкою, оскільки вона дозволяє не допустити порушення серцево-судинної дихальної функції, когнітивних здібностей, сну. У людей похилого віку, які займаються спортом, міцніший імунітет, ніж в інших, а ризик серйозного прогресивного захворювання набагато менший, — зазначив президент Італійського товариства геронтології та геріатрії (Sigg), пояснює Франческо Ланді, передає Il giorno.

Читайте також: Заняття спортом у 70 років удвічі знижують ризик серцевих захворювань: вчені