Йогурт допоможе нормалізувати тиск

Дата створення: 23 червня, 14:28
Дата оновлення: 23 червня, 14:55
Йогурт поможет нормализовать давление фото

Згідно з дослідженням, споживання до 200 грамів цього продукту на день може захистити від серцевих захворювань та зменшити гіпертонію

Високий кров'яний тиск є небезпечним для життя, адже він збільшує ризик серцевих нападів та інсультів. Але зміни у дієті допоможуть знизити його. Згідно з новим дослідженням, йогурт завдяки своїм хорошим бактеріям сприяє зниженню артеріального тиску.

Молочні продукти містять низку мікроелементів, включаючи кальцій, магній та калій, які беруть участь у регулюванні тиску. У йогурті також є бактерії, які сприяють звільненню білків, що призводить до зменшення гіпертонії.

Вчені провели експерименти за участю 600 людей, середній вік яких складав 62 роки. Як виявилося у тих, хто регулярно вживав йогурт, тиск знизився нижче на 7 мм рт. ст. у порівнянні з тими, хто його не їв.

Незважаючи на позитивний вплив йогурту, фахівці радять їсти його у помірних кількостях. Добова доза, достатня при гіпертонії, не повинна перевищувати 200 грамів. Експерти радять не вибирати пісний йогурт, натомість від солодкого радять відмовитись.

Йогурт може бути корисною альтернативою десерту, його можна додавати в соуси. Крім того, білки та жири, що містяться в йогурті, підвищують почуття ситості, що дозволяє не переїдати.

Читайте також: Йогурт з бактеріями BB-12 покращує роботу кишківника після антибіотикотерапії: вчені