Лікарі пояснили, чому не можна спати вночі з увімкненим вентилятором

Дата створення: 27 червня, 16:22
Дата оновлення: 27 червня, 16:37
Врачи объяснили, почему нельзя спать ночью с включенным вентилятором фото

Це може призвести до зневоднення та болю в горлі

Літня спекотна погода змушує багатьох вмикати вентилятор на всю ніч. На думку лікарів, це не найкраща ідея. Вентилятори, хоч і приносять тимчасове полегшення, шкідливі з багатьох поглядів. Вони тільки прискорюють рух повітря, але не знижують температуру, що стимулює потовиділення та збільшує ризик зневоднення у людини, якщо вона мало п'є води. Тому ці прилади слід тримати на віддаленій відстані, особливо якщо їми користуються хворі.

Вночі ці проблеми посилюються. Під час сну складніше вставати, щоби пити воду. Це може спричинити зневоднення, неприємним наслідком якого можуть стати сухість очей та рота. Дискомфорт ще більше посилюється рухом лопат вентилятора в комплекті з класичним болем у горлі при пробудженні.

Якщо внутрішні температури перевищують 32°С, продовжують медики, краще відмовитися від використання вентиляторів, оскільки вони не допомагають боротися зі спекою і можуть лише збільшити симптоми зневоднення.

Не можна недооцінювати пилу та алергенів, які при роботі вентилятора переміщуються з одного кута кімнати до іншого. Це може бути небезпечним для алергіків. З цієї причини повітря у квартирі має бути максимально чистим, особливо вночі.

Читайте також: Які напої вгамують влітку спрагу, а від яких краще відмовитися