Поцілунок запобігає мігрені й омолоджує обличчя

Дата створення: 06 липня, 13:04
Дата оновлення: 06 липня, 13:16
Поцелуй предотвращает мигрень и омолаживает лицо фото

6 липня — Міжнародний день поцілунку

Згідно з дослідженнями, опублікованими на порталі Healthline, поцілунки мають низку переваг. Вони змушують мозок виділяти такі гормони, як окситоцин, дофамін та серотонін, які, впливаючи на центри задоволення, дозволяють нам почуватися щасливими. Вони також знижують рівень кортизолу (гормону стресу) та підвищують самооцінку.

Поцілунки сприяють розширенню кровоносних судин та збільшенню кровотоку. Це може полегшити менструальні спазми та головні болі. Поцілунки запобігають виникненню мігрені шляхом зниження стресу.

Обмін поцілунком може зміцнити імунну систему. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Microbiome, пари, які цілуються, часто мають одну і ту ж мікробіоту в слині та мові.

Є ще одна причина ніколи не втомлюватися від поцілунків: вони омолоджують обличчя. Акт поцілунку може включати від 2 до 34 м'язів обличчя: їх регулярне використання діє як тренування для обличчя та шиї. Це може збільшити вироблення колагену, що допомагає зробити шкіру більш пружною та виглядати молодшою.

Читайте також: Стрес прискорює імунне старіння